Skip to main content

Veselības ministre noslēgs veselīga dzīvesveida popularizēšanas pasākumu ciklu skolās

Ceturtdien, 24. maijā, veselības ministre Ingrīda Circene kopā ar skolēniem vingros Rīgas 49. vidusskolā, noslēdzot organizācijas „Dzīvo veselīgi” veselīga dzīvesveida popularizēšanas semināru ciklu Latvijas skolās šajā mācību gadā.

„Bērnu un jauniešu veselībai, domājot par nācijas attīstību, ir jābūt mūsu prioritātei. Par veselīgu dzīvesveidu jāsāk runāt jau no bērnudārza un agriem skolas gadiem, citādi vēlāk, kad jau būs izveidojušies kaitīgie ieradumi un slimības, sekas var būt neatgriezeniskas. Tādēļ ļoti būtiskas ir šādas veselīga dzīvesveida veicinošas kampaņas, kas, iesaistot pieredzējušus uztura speciālistus un fitnesa trenerus, bērniem saprotamā un atraktīvā veidā skaidro pareiza uztura un fizisko aktivitāšu nozīmi,” norāda veselības ministre Ingrīda Circene.

Atgādinām, ka pagājušā gada novembrī Veselības ministrija sadarbībā ar organizāciju "Dzīvo Veselīgi!", uzsāka veselīga dzīvesveida popularizēšanas pasākumu ciklu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem (1. – 4. klases skolēniem) un pusaudžiem (6. – 8. klases skolēniem). Pasākumos bērniem un pusaudžiem viņiem draudzīgā veidā skaidroja sportiska dzīvesveida un veselīga uztura nozīmi.

Preses konference un vingrošana kopā ar sabiedriskās organizācijas pārstāvjiem un Rīgas 49.vidusskolas skolēniem notiks ceturtdien, 24. maijā, plkst. 11:00 Rīgas 49. vidusskolas sporta kompleksā Kr. Valdemāra ielā 65.

Informāciju sagatavoja:
VM Komunikācijas nodaļa
Oskars Šneiders
Tālrunis: 67876008; 26378959
[email protected]

Dalies ar ziņu