Skip to main content

Veselības ministre paraksta sadarbības līgumu ar Latvijas Pensionāru federāciju

Šodien, 13. februārī, veselības ministre Ingrīda Circene parakstīja sadarbības līgumu starp Veselības ministriju un Latvijas Pensionāru federāciju.

„Ne tikai sabiedrības kā kopuma, bet katra indivīda veselība mums ir svarīga, tādēļ tik nozīmīga ir regulāra informācijas apmaiņa. Parakstot šo sadarbības līgumu, mēs apņemamies nodrošināt savstarpēju informācijas apmaiņu, kā arī veicināt regulāras veselības aprūpes speciālistu tikšanās ar pensionāru auditoriju”, pauž veselības ministres Ingrīda Circene.

Līgums paredz sadarbību, informējot iedzīvotājus, jo īpaši gados vecākos cilvēkus, par veselības veicināšanu un aktīva dzīvesveida iespējām, veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas kārtību, pieejamību, finansēšanu, kā arī par citiem ar veselības aprūpi Latvijā saistītiem jautājumiem.

Jau ziņots, ka 2012. gads Eiropas Savienībā pasludināts par Eiropas gadu aktīvai novecošanai. Tā ietvaros Latvija par vienu no mērķiem izvirzījusi aktīva un veselīga dzīvesveida sekmēšanu gados vecākiem cilvēkiem.

Informāciju sagatavoja:
VM Komunikācijas nodaļa
Oskars Šneiders
Tālr.: 67876008, 26378959
[email protected]

 

Dalies ar ziņu