Skip to main content

Lekcijas „Valts pārvalde un pilsoniskā sabiedrība”

Vienotības Jaunatnes organizācija piedāvā bezmaksas informatīvas un interaktīvas lekcijas par valsts pārvaldi un pilsonisko sabiedrību, kā arī par aktuāliem politiskiem jautājumiem.

Lekcijas pielāgotas gan tiem, kuri mācās priekšmetu politika, gan tiem, kuriem šie jautājumi ir sveši. Lekcijas ietver informāciju par nevalstisko sektoru, parlamentu, ministru kabinetu, Eiropas Savienību un tās institūcijām, kā arī paskaidro sabiedrības un jaunu cilvēku iesaistes nozīmi valsts dzīvē, izskaidrojam iesaistes, līdzdalības un karjeras iespējas.

Lekcijas vada Jaunatnes organizācijas pārstāvji, kuri paši veido politisko karjeru, tādēļ var izskaidrot pat ļoti specifiskus jautājumus un dalīties praktiskajā pieredzē.

Lekciju noslēgumā mēs aicinām atbildēt uz jautājumiem, par kuriem runāts lekcijas laikā, nodrošinot to, ka informācija paliek auditorijas atmiņā. Atbildes piedalās konkursā, kurā iespējams balvās iegūt vairākus, pilnībā apmaksātus pieredzes ceļojumus uz Briseli – Eiropas Parlamentu.

Vienā lekcijā labprāt strādājam ar auditoriju līdz 50 jauniešiem.

Varam nodrošināt arī vieslekcijas ar Vienotības vadošajiem politiķiem un deputātiem par iepriekš saskaņotu jautājumu vai arī brīvā diskusijas formā.

Raksti uz [email protected]!

 

Dalies ar ziņu