Skip to main content

Veselibas ministre pateicas dienestiem par operatīvu darbu

Veselības ministre Ingrīda Circene pateicas par profesionālu un savlaicīgu darbību visiem iesaistītajiem dienestiem – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, gan Valsts, gan Rīgas Pašvaldības policijai, visam P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PKUS) kolektīvam, valdei, kā arī glābšanā iesaistītajām firmām – „AGA”, „NMS Elpa”, kā arī SIA „Veselības aprūpes nekustamie īpašumi”.

„Šis gadījums uzskatāmi pierāda, ka veselības aprūpes nozare ir gatava arī šādiem izaicinājumiem un ļoti īsā laika periodā operatīvi spēj tikt galā ar ārkārtas situāciju,” pēc šīs dienas vizītes slimnīcā uzsvēra Ingrīda Circene.

Veselības ministre īpašu pateicību izsaka tam darbiniekam, kurš glāba nelaimē nonākušo kolēģi. Tāpat ministre pateicas arī citām iesaistītajām slimnīcām, kuras operatīvi uzņēma PKUS pacientus – Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcai, Bērnu klīniskai universitātes slimnīcai, Rīgas pilsētas 2.slimnīcai, Rīgas Dzemdību namam.

Informāciju sagatavoja:
Veselības ministres preses sekretāre
Aija Bukova-Žideļūna
Tālr.: 26339264
[email protected]

Dalies ar ziņu