Skip to main content

VIENOTĪBA 22. jūnijā aicina uz ielīgošanu

Otrdien, 22. jūnijā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina pievienoties Jāņu ielīgošanai. Dalībniekiem būs iespējams apgūt latvju dančus, mieloties ar Jāņu sieru, izkalt savu VIENOTĪBAS monētu, kā arī saņemt Jāņu zāļu pušķi.

Vienotības ielīgošanas svētkos no plkst. 10.00 līdz 11.30 Rīgā pie „Hotel de Rome”, Kaļķu ielā 2, norisināsies VIENOTĪBAS monētu kalšana. Pasākuma laikā kaltās monētiņas ar VIENOTĪBAS logo varēs saņemt katrs interesents. VIENOTĪBAS teltī varēs saņemt apvienības jaunāko avīzi, zāļu pušķus un tikties ar līderiem.

Pēc monētu kalšanas laikā no plkst. 11.30 līdz plkst. 13.00 VIENOTĪBA un pasniedzēji no Rīgas Danču kluba aicina apgūt latvju tautas deju soļus un visiem kopīgi vienoties dejā. Dejotājiem nav nepieciešamas īpašs talants, treniņš vai fiziskas dotības. Tautas deju var dejot katrs!

Laikā no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 visi līgotāji ir laipni gaidīti jaunajā VIENOTĪBAS birojā Rīgā, K. Barona ielā 3, kur varēs mieloties ar sieru, iedzert Latvijas kvasu un apskatīt biroja dizainu. Tā izstrādē par pamatu ir ņemts zaļās domāšanas koncepts – biroja iekārtojums ir ekonomisks un izvēlēto materiālu ziņā ekoloģisks.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected] 

Dalies ar ziņu