Skip to main content

“Vienotībā” aicina arī reģionālās partijas

Apvienību VIENOTĪBA veidojošo politisko partiju – Jaunais laiks, “Pilsoniskā savienība” un “SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI” kopvalde aicina apvienībai pievienoties arī reģionālās partijas.

VIENOTĪBAS mērķis ir plaša demokrātisku politisko spēku konsolidācija, un mēs zinām, ka šādi politiķi meklējami katrā Latvijas pilsētā un novadā.

VIENOTĪBA ir jaunas politiskās kultūras nesēja. Tai jākļūst par kustību, kas spēcīgā komandā apvieno valstiski domājošus politiķus – savas zemes patriotus. Tādēļ mēs uzrunājam un aicinām arī novadu politiķus nākt, sadarboties un strādāt, norāda partiju pārstāvji.

VIENOTĪBAS pārstāvji iecerējuši tikties un uzrunāt vairākas Latvijas novadu partijas. Pirms nedēļas apvienības pārstāvji tikušies ar Liepājas mēru Uldi Sesku (“Liepājas partija”), drīzumā tikšanās ieplānota arī ar Tukuma novada domes vadītāju Juri Šulcu (“Tukuma pilsētai un novadam”). VIENOTĪBA aicina arī citas reģionālās partijas, kam ir vēlme līdzdarboties, uz sarunām un sadarbību partiju apvienībā.

VIENOTĪBA no citiem vēlēšanu sarakstiem atšķirsies ar to, ka tajā nebūs viena vadoņa – glābēja, bet gan profesionāļu komanda, kas kopā veido daudz lielāku spēku nekā šis viens līderis. Tādēļ VIENOTĪBAS dibinātāji aicina ikvienu valstiski domājošu reģionālo politisko spēku iesaistīties partiju apvienībā, lai kopīgiem spēkiem mainītu politisko kultūru Latvijā un līdzšinējās sistēmas vietā, kurā daži cilvēki vai partijas sadala ietekmi Latvijā, radītu sistēmu, kurā nepārprotami pārstāvētas iedzīvotāju intereses un kas vērsta uz tālredzīgu, mērķtiecīgu un vispusīgu valsts attīstību.

Kā iepriekš ziņots, partijas Jaunais laiks, “Pilsoniskā savienība” un “SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI” 2009.gada augustā vienojās par spēku konsolidēšanu apvienības izveidošanai 10.Saeimas vēlēšanām. Viens no jaunās apvienības mērķiem ir godīga, atbildīga un kompetenta politika. Partijas apņemas sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām, kopēju pārmaiņu programmu un vienotu organizāciju.

Dalies ar ziņu