Skip to main content

VIENOTĪBA aicina NA izvērtēt Dombravas rīcību, balsojot pret eiro ieviešanas likumu

Partijas VIENOTĪBA Saeimas frakcijas deputāti aicina Nacionālo apvienību (NA) izvērtēt deputāta Jāņa Dombravas rīcību, balsojot pret Latvijai nozīmīgā eiro ieviešanas likuma pieņemšanu Saeimā.

Eiro ieviešana ir ne vien ekonomisks ieguvums Latvijas tautsaimniecībai. Tas mūsu valstij nenoliedzami ir stratēģisks mērķis un drošības simbols. Latvijas dalībai eiro ir ģeopolitiska nozīme, jo tā būs skaidra piederības zīme Rietumu pasaulei un Rietumu vērtībām.

NA deputāts, balsojot pret eiro ieviešanas likumu, balsojis pret Latvijas neatkarības, drošības un ekonomiskās izaugsmes nostiprināšanu, norāda VIENOTĪBA.

„Iestājoties eirozonā, mēs nostiprināsim savu piederību vadošo Rietumvalstu saimei. Dalība eirozonā nozīmē iekļaušanos Eiropas Savienības attīstību virzošo valstu kodolā. Sekojoši pieaugs mūsu loma gan Eiropas Savienībā, gan pasaulē,” šodien, uzrunājot Saeimas deputātus norādīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Pievienojoties eirozonai, gūsim labākas iespējas piedalīties ES un eirozonas nākotnei būtisku lēmumu pieņemšanā, uzsvēra premjers. Latvijai, kas šobrīd atrodas krīzes pārvarēšanas finiša taisnē, eiro ieviešana simboliski noslēgs smagu ekonomisko reformu posmu un nodrošinās valsts tālāko attīstību, balstoties uz stabiliem un drošiem pamatiem, viņš norādīja. Premjers aicināja deputātus pieņemt atbildīgu lēmumu, kas apliecinātu Latvijas ekonomiskās politikas un ārpolitikas virziena noturību un briedumu.

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu