Skip to main content

VIENOTĪBA aicina NA un RP apvienot spēkus kopīgai uzvarai Rīgā

Lai kopīgi uzvarētu vēlēšanās, partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļa aicina savus partnerus – Nacionālo apvienību un Reformu partiju – vienoties par konstruktīvu sadarbību pirms vēlēšanām un kopīgas koalīcijas izveidošanu pēc tām.

Šodien nodaļas kopsapulcē pieņemtā rezolūcijā VIENOTĪBA norāda, ka valstiski atbildīgo, labēji centrisko spēku uzvara Rīgas domes vēlēšanās ir iespējama un ļoti svarīga visas Latvijas nākotnei, jo Latvijas galvaspilsētu nedrīkst vadīt korumpēti populisti, kas kopā ar ekstrēmistiem nostājās pret Latvijas valsts valodu un sašķēla sabiedrību.

Partijas Rīgas nodaļas biedri arī norāda, ka svarīgākais kopīgais uzdevums vēlēšanās ir panākt augstu pilsoņu piedalīšanos tajās un novērst vēlētāju balsu zaudēšanu sīkpartiju sarakstos.

Kopīga uzvara ir nepieciešama, lai kopā saliedētu sabiedrību, samazinātu sociālo nevienlīdzību, piesaistītu investīcijas jaunām darba vietām un novērstu sistēmisko korupciju Rīgas Domē. Lai nostiprinātu latviešu valodu un padarītu Rīgu par Ziemeļeiropas metropoli, uzsver VIENOTĪBA.

Šodien norisinājās partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā nodaļas biedri pārrunāja nodaļas paveikto un aktualitātes, kā arī diskutēja par partijas mērķiem un uzdevumiem gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

VIENOTĪBAS Rīgas nodaļa ir lielākā partijas reģionālā nodaļa, kas kopā pulcē ap 900 biedru. Šobrīd Latvijā darbojas 40 partijas reģionālās nodaļas, kopā pulcējot 2500 biedru. VIENOTĪBA dibināta 2011.gada 6.augustā un ir pārstāvēta 75 Latvijas pašvaldībās – septiņās pilsētās un 68 novados. 11 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 17 – priekšsēdētāju vietnieki.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
partijas „Vienotība” Rīgas nodaļas pārstāve
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu