Skip to main content

Tiekas Kurzemes un Zemgales reģionālās nodaļas

2013. gada 18. janvāra vakarā, Strazdes viesu namā „Ūdensdzirnavas”, kas atrodas uz Talsu un Kandavas novadu robežas uz neformālu tikšanos tika aicināti politiskās partijas VIENOTĪBA Kurzemes un Zemgales nodaļu biedri. Saietu rīkoja partijas valdes locekle Inga Priede, kura valdē tika ievēlēta no Zemgales reģiona, sadarbībā ar Talsu un Kandavas novadu nodaļu biedriem.

Uz tikšanos tika aicināti arī valdes locekļi, Saeimas deputāti, valdības pārstāvji, jauniešu organizācijas biedri, ētikas komisijas pārstāvji, kā arī kolēģi no Rīgas un Jūrmalas nodaļām. Pasākumā ieradās negaidīti liels dalībnieku skaits, turpat 100 interesentu no deviņām reģionālajām nodaļām – Talsu un Dundagas novada, Kandavas novada, Tukuma novada, Dobeles novada, Saldus novada, Jelgavas novada, Liepājas, Jūrmalas un Rīgas.

Vakars iesākās ar savstarpēju iepazīšanos un partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas uzrunu. Pēc tam sekoja diskusija „Kā atbildēt uz vēlētāju jautājumiem?” , kuras laikā Solvitai Āboltiņai, Edvardam Smiltēnam, Ingrīdai Circenei un Arvilam Ašeradenam nācās atbildēt uz biedru uzdotajiem jautājumiem par dažādām aktuālām tēmām, gan par valsts kapitālsabiedrību valdes locekļu atalgojumu, autoceļu stāvokli Latvijā un to attīstības iespējām, nodokļu slogu un EIRO ieviešanas procesu. Pēc tam sekoja saviesīgā daļa ar jautrības spēlēm, jauniešu organizācijas biedru savstarpējām sarunām, dejām, pirts un baseina apmeklējumu.

Saieta noslēgumā visi atzina, ka šādiem saietiem jākļūst par tradīciju, lai savstarpēji labāk iepazītu viens otru, un dialogā ar partijas vadību nepastarpināti uzzinātu par valstī notiekošajiem procesiem un aktualitātēm.

Foto no tikšanās

Informāciju sagatavoja:
Inga Priede
VIENOTĪBAS Kandavas novada nodaļas vadītāja
[email protected]

Dalies ar ziņu