Skip to main content

VIENOTĪBA aicina piedalīties videosarunā par Rīgas budžetu, investīcijām un to piesaisti

Partija VIENOTĪBA aicina piedalīties videosarunu ciklā ar VIENOTĪBAS Rīgas saraksta kandidātiem.

Otrdien, 28.maijā, no plkst.11:00 līdz 11:45 VIENOTĪBAS videosarunas viesi būs Rīgas domes deputāts un partijas Rīgas nodaļas vadītājs Olafs Pulks, EP parlamenta deputātes Sandras Kalnietes biroja vadītājs un Ministru prezidenta Valda Dombrovska sabiedriskais padomnieks Eiropas politikas jautājumos Pēteris Viņķelis un Latvijas Automoto biedrības (LAMB) prezidents Juris Zvirbulis.

Videosarunā ikvienam interesentam būs iespēja iztaujāt Rīgas saraksta kandidātus par aktuāliem jautājumiem un problēmām saistībā ar Rīgas budžeta, investīciju, to piesaisti un arī sociālo jomu, plašāk uzzināt par partijas piedāvājumu, iecerēm un plānotajiem notikumiem, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kā arī mērķiem un uzdevumiem, strādājot nākamajā Rīgas domes sasaukumā.

VIENOTĪBAS videosarunas sniedz iespēju ikvienam interesentam regulāri tiešsaistē partijas mājaslapā internetā – www.vienotiba.lv – iztaujāt politiķus par aktuālām tēmām valstī un partijā. Videosarunu ieraksti pieejami partijas oficiālajā Youtube kanālā www.youtube.com/vienotiba.

Dalies ar ziņu