Skip to main content

VIENOTĪBA aicina uz diskusiju par eiro sniegtajām iespējām Latvijai

Partija VIENOTĪBA aicina piedalīties diskusijā par vienotās Eiropas Savienības valūtas – eiro – sniegtajām iespējām Latvijas attīstībai un drošībai „Eiro 2014: Latvija var!”. Diskusija norisināsies rīt, 17. janvārī, Latvijas Kultūras akadēmijas Zirgu pastā, Rīgā, Dzirnavu ielā 46. Tās sākums plkst.15:00.

Diskusiju atklās VIENOTĪBAS priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. Par Latvijas jaunajām iespējām Eiropas Savienībā klātesošos uzrunās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Latvijas vadošo uzņēmēju paneļdiskusijā piedalīsies AS "Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs Juris Biķis, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieks Ivars Eniņš un Latvijas Zemnieku Saeimas priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkaleja.

Par eiro nozīmi Latvijas starptautiskajai ietekmei, drošībai un identitātei un diskutēs pilsoniskās un akadēmiskās sabiedrības pārstāvji – Latvijas Universitātes profesore Žaneta Ozoliņa, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, kā arī tēlnieks un Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Gļebs Panteļejevs.

Uz diskusiju aicināti Latvijas nevalstisko organizāciju, nozaru asociāciju, akadēmisko aprindu un mediju pārstāvji.

Pasākuma programma

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu