Skip to main content

VIENOTĪBAS Rīgas nodaļa kopsapulcē spriedīs par mērķiem un uzdevumiem pašvaldību vēlēšanās

Sestdien, 19. janvārī, notiks partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā nodaļas biedri pārrunās nodaļas paveikto, šībrīža aktualitātes, kā arī diskutēs par partijas mērķiem un uzdevumiem gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Tāpat kopsapulces dalībnieki ievēlēs nodaļas vadītāju, valdi un nodaļas pārstāvjus partijas domē. Kopsapulce norisināsies Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā, Kr. Valdemāra ielā 1, tās sākums plkst. 10:30.

VIENOTĪBAS Rīgas nodaļas biedrus uzrunās partijas valdes priekšsēdētāja, Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Par nodaļas paveikto un nākotnes iecerēm klātesošos informēs Rīgas nodaļas vadītājs Olafs Pulks. Par aktualitātēm Rīgas domes (RD) darbā stāstīs partijas RD frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Juris Viņķelis. Savukārt par partijas izaicinājumiem, mērķiem un uzdevumiem gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās nodaļas biedrus uzrunās VIENOTĪBAS Rīgas saraksta līdere Sarmīte Ēlerte.

VIENOTĪBAS Rīgas nodaļa ir lielākā partijas reģionālā nodaļa, kas kopā pulcē ap 900 biedru. Šobrīd Latvijā darbojas 40 partijas reģionālās nodaļas, kopā pulcējot 2500 biedru. VIENOTĪBA dibināta 2011. gada 6. augustā un ir pārstāvēta 75 Latvijas pašvaldībās – septiņās pilsētās un 68 novados. 11 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 17 – priekšsēdētāju vietnieki.

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu