Skip to main content

VIENOTĪBA aicina uz izstādi “Čikāgas piecīšu tautas vienotības koncerta spilgtākie mirkļi”

Partija VIENOTĪBA, izsakot pateicību “Čikāgas piecīšiem” un visiem atbalsītājiem, aicina ikvienu interesentu uz izstādi “Čikāgas piecīšu tautas vienotības koncerta spilgtākie mirkļi”. Izstādes atklāšana rīt, 16. augustā, plkst. 16.00 Rīgā, VIENOTĪBAS birojā Rīgā, Kaļķu ielā 28.

Izstādē būs iespējams klātienē tikties un apsveikt „Čikāgas piecīšu” dalībniekus apaļajā jubilejā, dalīties iespaidos un aplūkot interesantākās pagājušā gada Tautas vienotības koncerta fotogrāfijas.

Ansamblis „Čikāgas piecīši” tika dibināts 1961. gadā Čikāgā, apvienojoties vietējiem Amerikas latviešiem. Jau kopš pašiem pirmsākumiem ansambli vada Alberts Legzdiņš, savukārt pārējo ansambļa dalībnieku vietas gadu laikā nomainījuši jau 27 muzikanti. Ansambļa izveides motīvs un arī ilgās pastāvēšanas noslēpums nerimstoši ir bijis patriotisms, kultūras saglabāšana un dzimtenes mīlestība. Komunistiskais režīms, kas ansambļa dibināšanas laikā valdīja Latvijā, uztrauca Amerikas latviešus, tāpēc ansamblis savu patriotisma garu un atbalstu tautiešiem pauda savās dziesmās.

Partiju VIENOTĪBA 2011.gada 6.augustā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Partijas uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Partijas mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu