Skip to main content

VIENOTĪBA atklāj ideju un sadarbības biroju Jūrmalā

Šī gada 13. oktobrī Jūrmalā notika svinīga politiskās partijas VIENOTĪBA Jūrmalas atvērtā biroja atklāšana.

Svinīgajā pasākumā ir aicināti piedalījās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Vienotības Saeimas deputāti, Jūrmalas pašvaldības deputāti, Jūrmalas uzņēmēji, Jūrmalas nevalstisko organizāciju pārstāvji kā arī ikviens interesents.

Birojs plāno veikt daudz dažādas sabiedriskās aktivitātes. Biroja telpās Jūrmalas iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar Vienotības Jūrmalas pašvaldības deputātiem, Saeimas deputātiem, ministriem, kā arī partijas vadītājiem. Plānots arī organizēt izglītojošos un konsultatīvos seminārus par aktuālām tēmām. Birojā pilsētas iedzīvotājiem tiks sniegtas arī dažādā veida profesionāļu konsultācijas. Vienlaikus birojs būs tā vieta, kur cilvēki varēs sanākt kopā un paust savu viedokli, kā arī sniegt priekšlikumus, diskutēt par jautājumiem, kas ir aktuāli Jūrmalas iedzīvotājiem.

Birojā aktīvi strādās arī Vienotības jaunieši, kas rīkos ne tikai diskusijas par jauniešiem aktuālajām tēmām, bet arī organizēs visdažādākos pasākumus, konkursus un citas aktivitātes jauniešiem.

Kā atzīmēja Jūrmalas Vienotības nodaļas vadītāja Jolanta Eihentāle, Vienotības Jūrmalas atklātā biroja atrašanās vietas izvēle ir likumsakarīga – tas atradīsies Kauguros, kur koncentrējas vislielākā Jūrmalas iedzīvotāju daļa, tādējādi radot priekšnoteikumu iesaistīt partijas Jūrmalas nodaļas darbā arvien vairāk biedrus un atbalstītājus. Pilsētā darāmā ir daudz un Jūrmalas nodaļai ir nozīmīgi plāni un ieceres gan attiecībā uz nākamā gada pašvaldību vēlēšanām, gan ilgtermiņā, piezīmē nodaļas vadītāja.

Biroja vadītāja pienākumus veiks Vienotības Jūrmalas nodaļas valdes locekle, juriste Karina Palkova, kura jau iepriekš aktīvi darbojusies gan pilsētas domes sociālās palīdzības komisijā, gan domes izveidotajā darba grupā jaunatnes darba stratēģijas izstrādāšanā.Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS Jūrmalas birojs
Tālr.: +371 26457530
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu