Skip to main content

VIENOTĪBA Daugavpilī atklāj pirmo reģionālo biroju

Šodien, 1. aprīlī, Daugavpilī atklāts pirmais politisko partiju apvienības VIENOTĪBA reģionālais birojs.

Atklājot VIENOTĪBA biroju Daugavpilī, apvienības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa dāvināja rupjmaizes klaipu. „Rupjmaizes dāvināšana ir kļuvusi par mūsu tradīciju, atklājot VIENOTĪBA biroju. Rupjmaize ir simbols latviešu spēkam, kas tik ļoti nepieciešams, lai vienotu mūsu valsti, novadus un tautu,” savā uzrunā norādīja Āboltiņa.

„Šobrīd sabiedrību no politiķiem šķir neuzticēšanās un savstarpēja dialoga trūkums. Mūsu uzdevums ir šo plaisu mazināt. Tādēļ arī šodien atklātajam pirmajam VIENOTĪBAS reģionālajam birojam jākalpo par tiltu starp politiķiem un sabiedrību, lai šeit ikviens vienmēr būtu gaidīts, uzklausīts un sadzirdēts,” uzsvēra apvienības priekšsēdētāja.

Birojā atklāšanā piedalījās arī Saeimas deputāti Aleksejs Loskutovs, Edvards Smiltēns, Klāvs Olšteins, Ingmārs Čaklais, kā arī Daugavpils Latviešu biedrības priekšsēdētāja Sarmīte Ķikuste.

VIENOTĪBA Daugavpils birojs atrodas Rīgas ielā 20, un tajā iedzīvotāji ir laipni aicināti gan uzdot jautājumus un paust savu viedokli, gan dalīties iespaidos un līdzdarboties apvienības darbā.

„VIENOTĪBA uzvara 10. Saeimas vēlēšanās ir skaidrs signāls tam, ka sabiedrība no mums sagaida tālāku saliedēšanos. Mums jāspēj šīs gaidas piepildīt, un VIENOTĪBAI jātop par vienu partiju. Partijas izveide ir demokrātisks process, kurā ir svarīgi ieklausīties ierindas biedru un nodaļu viedoklī. Esmu pārliecināta, ka spēsim izveidot plašu un spēcīgu politisko partiju. Tāpat kā partiju apvienības, jaunveidojamās partijas pamatā jābūt godīgai, atbildīgai un kompetentai politikai, kur pilsoniskā sabiedrība iesaistās lēmumu pieņemšanā,” pauž Āboltiņa.

Kā iepriekš ziņots, apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un citi apvienības politiķi šodien viesojas Daugavpilī, lai piedalītos apvienības Daugavpils biroja svinīgajā atklāšanā, kā arī ar apvienības biedriem un interesentiem pārrunātu reģiona attīstības jautājumus un diskutētu par jaunveidojamās partijas principiem.

VIENOTĪBA rīkotā diskusija Daugavpilī turpina plašu apvienības biedru diskusiju ciklu par vienotas partijas izveidi. Plānots, ka diskusijās, kas regulāri norisināsies visā Latvijā, piedalīsies VIENOTĪBA Saeimas deputāti un partiju valžu locekļi. Tās notiks gan partiju nodaļās Latvijas novados, gan tematiskās darba grupās.

Foto no biroja atklāšanas

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected] 

 

Dalies ar ziņu