Skip to main content

VIENOTĪBA domes sēdē parakstīs sadarbības līgumus ar reģionālajām partijām

Sestdien, 12.aprīlī, notiks partijas VIENOTĪBA domes sēde, kas veltīta valsts vienmērīgas izaugsmes un reģionālās politikas jautājumiem. Tās ietvaros VIENOTĪBA parakstīs vienošanos par sadarbību ar piecām reģionālajām partijām.

Parakstot vienošanos, partijas kļūst par stratēģiskiem partneriem, kuru kopīgs mērķis ir stabilas labēji centriskas valdības koalīcijas izveide, paredzot sadarbību 12.Saeimas vēlēšanu periodā un visā tās pilnvaru laikā.

Vienošanos par sadarbību VIENOTĪBA parakstīs ar partiju "Valmierai un Vidzemei”, kā arī partijām "Kuldīgas novadam""Jēkabpils reģionālo partiju", "Ogres novadam" un"Tukuma pilsētai un novadam" .

Partiju sadarbības mērķis ir nodrošināt Latvijas ilgtspējīgu un līdzsvarotu izaugsmi, Latvijas novadu un pilsētu attīstību, kā arī iespējami plašāku sabiedrības līdzdalību politikas veidošanā.

Domes sēdē klātesošos uzrunās VIENOTĪBAS priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Ministru prezidente Laimdota Straujuma, VIENOTĪBAS domes priekšsēdētāja Sandra Kalniete, kā arī reģionālo partiju līderi.

VIENOTĪBAS domes sēde notiks 12.aprīlī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā,
Rīgā, Palasta ielā 4. Sēdes sākums plkst.11.00.

Dalies ar ziņu