Skip to main content

VIENOTĪBA jaunieši izsludina eseju un zīmējumu konkursu

No š.g. 30. marta bērniem un jauniešiem ir iespēja piedalīties politisko partiju apvienības VIENOTĪBA jauniešu rīkotajā zīmējumu un eseju konkursā "Es savā valstī un profesijā". Zīmējumos jāattēlo, kā bērns sevi redz savā valstī vai arī kādā profesijā bērns sevi redz strādājam nākotnē, savukārt esejā jāapraksta, kā jaunietis sevi redz savā valstī vai profesijā.

Eseju un zīmējumu konkurss tiek rīkots, lai veicinātu dzimtenes mīlestību un jauniešu aktīvu iesaistīšanos Latvijai un visai tautai svarīgu jautājumu risināšanā laikā, kad daudzi jaunieši apsver iespēju doties prom no dzimtās zemes.

Katrs dalībnieks pats var izvēlēties zīmēšanas tehniku. Iesūtāmo darbu formāts gan eseju, gan zīmējumu konkursam ir standarta A4 lapa. Lapas otrajā pusē jāuzraksta dalībnieka vārds, uzvārds, vecums, tālruņa numurs un e-pasts.

Uzvarētājus noteiks politisko partiju apvienības VIENOTĪBA jauniešu izveidota žūrija, kura izvēlēsies, viņuprāt, labākos zīmējumus un esejas noteiktā vecuma grupā.

Vērtēšana notiks šādās vecuma grupās:
zīmējumu konkursā aicināti piedalīties bērni no 1.līdz 4. klasei, savukārt eseju izvērtēšana noritēs divās grupās – 5. – 9. klase un 9. – 12. klase.

Esejas un zīmējumus var iesniegt:
Sūtot uz e-pastu [email protected] (ar norādi – eseju un zīmēšanas konkursam);
Personīgi Z. A. Meierovica bulvārī 12 – 3, Rīga,
Sūtot pa pastu – "Eseju un zīmējumu konkursam" Z. A. Meirovica bulvārī 12-3, Rīga, LV-1050

Sīkāku informāciju iespējams saņemt e-pastā [email protected]

 

Dalies ar ziņu