Skip to main content

VIENOTĪBAS jauniešu – jauno līderu nometne 2011 Nītaurē

21. – 23. jūlijā viesu namu “Nītaures dzirnavas” pieskandināja VIENOTĪBAS jauniešu sarunas. Tieši šajā laikā un vietā 32 jaunie aktīvisti – topošie politiķi pulcējās PSJN organizētajā nometnē “Jaunietis Eiropā”. Katras dienas nodarbības, lekcijas un diskusijas bija pielāgotas vienai no tematikām: līderisms, motivācija, eiropeiskums.

Pirmās nometnes dienas vakarā jaunieši tikās ar EP deputāti S. Kalnieti, kultūras ministri S. Ēlerti, Saeimas deputātiem K. Šadurski, A. Ašeradenu, A. Saliņu un Dobeles novada pašvaldības deputātu J. Avotiņu. Politiķi diskusijas laikā ne vien dalījās savos viedokļos par Latvijā šobrīd notiekošo, bet arī stāstīja par savu jaunību un ceļu līdz sasniegumiem.

Trīs stundu garumā režisores Baņutas Rubess vadībā tika apgūta komunikācijas un smalko sarunu māksla. Radošās ekonomikas un inovāciju darbnīcās jaunieši pārliecinājās par ideju pārpilnību savā vidū, bet, klausoties Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnesē I. Ziemelē, vairāki nometnes dalībnieki guva apstiprinājumu vēlmei profesionālo dzīvi saistīt ar jurisprudenci.

Nometnes saturīgo programmu noslēdza S. Kalnietes padomnieka P. Viņķeļa vadītā diskusija par politiskajām partijām un procesiem un R. Laķa lekcija par medijiem un sociālajiem tīkliem kā politikas instrumentiem.

No šī gada nometnes jaunieši aizbrauca zinošāki un pilni iedvesmas jauniem politiskiem sasniegumiem jau šā gada rudenī.

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Putinceva

Dalies ar ziņu