Skip to main content

VIENOTĪBA kopā ar Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu un premjeru Valdi Dombrovski talkos Strazdumuižā

Partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļa aicina rīdziniekus, kam rūp skaista un sakopta pilsētas vide, sestdien, 27.aprīlī, Lielās Talkas ietvaros pievienoties VIENOTĪBAS talkai Strazdumuižā. VIENOTĪBAS talkā Strazdumuižā piedalīsies arī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Partijas pārstāvji talkos un labiekārtos vidi arī citviet Latvijā.

VIENOTĪBAS talku Pāles ielā pie Juglas ezera Rīgā plkst.10 atklās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis. Rīta cēlienu VIENOTĪBAS pārstāvji pavadīs, sakopjot Strazdumuižas apkārtni – labos un krāsos soliņus, sakops nūjošanas taku vājredzīgiem iedzīvotājiem, Strazdumuižas estrādes parku un Juglas ezera krastu, kā arī Strazdumuižas kokos stiprinās putnu būrīšus. Pēc labi padarīta darba talciniekus gaidīs gardas pusdienas.

Savukārt VIENOTĪBAS Rīgas vēlēšanu saraksta līdere Sarmīte Ēlerte ar kolēģiem – Baibu Brigmani, Olafu Pulku un Pēteri Viņķeli – no plkst.10.20 līdz 13.00 dosies pie rīdziniekiem, kas šajā dienā palīdz sakopt galvaspilsētu, lai cienātu talciniekus ar siltu un sātīgu zupu. VIENOTĪBAS līderi viesosies pie Āgenskalna sākumskolas skolēniem, kas kopā ar saviem vecākiem un skolotājiem sakops skolas teritoriju, kā arī pie Mežaparka attīstības biedrības biedriem, kas sakops Sudraba Edžus dārziņu teritoriju.

Aktīvi talkot iecerējuši arī VIENOTĪBAS pārstāvji citviet Latvijā. VIENOTĪBAS Valmieras nodaļas biedri talkā sakops bērnu SOS ciemata teritoriju, savukārt cēsinieki talkos gravā pretī Cēsu pilij.

Salaspils VIENOTĪBAS nodaļa no plkst.9.00 talkos Mazās Juglas kaujās kritušo latviešu strēlnieku atdusas vietā Salaspils pagasta Tēraudos, bet Jūrmalā partijas biedri sakops Raiņas ielas 97 mājas teritoriju.

Carnikavā talkotāji darbu sāks jau piektdien 26.aprīlī, sakopjot Carnikavas speciālās internātpamatskolas un luterāņu baznīcas apkārtni, bet sestdien – Gaujas grīvas labo krastu. Kandavas nodaļas biedri sestdien talkos pilsētas centrā, pretī Lielās ielas skvēram un pie avotiņa – kandavnieku iecienītās ūdens ņemšanas vietas, kur ierīkos soliņus un sakops apkārtni.

Partijas Inčukalna novada nodaļa talkos Inčukalna novada Gaujā, aiz bērnu dārza "Lapsiņa" iekopjot "Lakstīgalu gravu", savukārt Talsos ikviens aicināts piedalīsies dendroloģiskā parka sakopšanā pie Talsu novada muzeja.

Ikšķilnieki iecerējuši sakopt vēsturiskās Elkšņu skolas ēku un tās apkārtni Tīnūžu pagasta Elkšņos, bet liepājnieki – Liepājas Reģionālās slimnīcas apkārtni. Ogrēnieši talkos dabas parkā Ogres Zilie kalni, bet Jelgavas nodaļas biedri – Pasta ielā 44, kurā mājo Jelgavas biedrības.

Ropažos VIENOTĪBAS biedri iecerējuši ierīkot smilšu volejbola laukumu un lapeni Silakroga peldvietā pie Silezera un sakopt Tumšupes apkārtni, nojaucot tur bīstamos šķūņus – graustus, kas apdraud apkārtējo dzīvību un veselību.

Dalies ar ziņu