Skip to main content

VIENOTĪBA parakstījusi sadarbības līgumu ar biedrību PROGRESĪVIE

Šodien, 1. augustā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA parakstījusi sadarbības līgumu ar biedrību PROGRESĪVIE.

„Pagājušajās Saeimas vēlēšanās panākumus VIENOTĪBAS Zemgales sarakstā guva sociāldemokrāts Atis Lejiņš. Es novēlu tiem PROGRESĪVO pārstāvjiem, kas mūsu rindās startēs turpmāk, gūt vismaz tikpat labus panākumus,” parakstot līgumu norādīja VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājs Aigars Štokenbergs.

„PROGRESĪVO mērķis ir veidot Latviju par Skandināvijas modeļa valsti ar spēcīgu demokrātiju un vispārēju labklājību, tomēr šādu Latviju izveidot var tikai tad, ja valsts atgūst vispārēju iedzīvotāju uzticību. Lai šo uzticību atgūtu, politikā ir jāstiprina godīguma, atbildības un taisnīguma principi un ne tikai partiju priekšvēlēšanu programmās un uz papīra, bet dzīvē ar savu piemēru. VIENOTĪBA ir politiskais spēks, kas ir vistuvāk šo ideju realizācijai,” parakstot līgumu, norādīja biedrības PROGRESĪVIE priekšsēdētājs Ansis Dobelis

„Bez tiesiskuma valsts pārvaldē, ne mazāk svarīgs ir sociālais taisnīgums un sabiedrības savstarpējā solidaritāte. Ja cilvēki jutīs, ka valsts par viņiem rūpējās un nodokļi tiek iekasēti taisnīgi, valsts vadītāji nepiekopj dubultos standartus godīguma jautājumā, tad valsts budžets pieaugs. Šādas politikas neatņemam sastāvdaļa ir progresīvas nodokļu sistēmas izveide, kam atbalstu pauduši arī daudzi VIENOTĪBAS biedri,”  uzsver Dobelis.

„6. augustā dibināmā partija VIENOTĪBA ir atvērta valstiski domājošiem, godīgiem un profesionāliem sabiedrības pārstāvjiem. Politikai jākļūst daudzskaitlīgākai un kvalitatīvākai. Tā ir pilsoniskas sabiedrības brieduma pazīme, tādēļ partijas rindās tiek aicināti demokrātiski, nacionāli orientēti pilsoniskās sabiedrības pārstāvji, lai līdzdarbotos gan nacionālā, gan reģionu līmenī, ievērojot kopīgas pamatvērtības – nacionālu valsti, sociāli atbildīgu tirgus ekonomiku, tiesiskumu un arvien ciešāku Latvijas integrāciju Eiropas Savienībā un NATO,” norāda VIENOTĪBAS priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Biedrība PROGRESĪVIE saskaņā ar noslēgto līgumu deleģēs divus pārstāvjus VIENOTĪBAS deputātu kandidātu sarakstā – biedrības vadītāju Ansi Dobeli – Kurzemes vēlēšanu apgabalā un biedrības valdes locekli, Rīgas domes Uzņēmējdarbības koordinācijas centra direktoru Ervinu Labanovski – Rīgas vēlēšanu apgabalā.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu