Skip to main content

VIENOTĪBA pārstāvji viesojas pansionātā „Mežciems”

Laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu, 29. decembrī, partiju apvienības „Vienotība” Rīgas nodaļu pārstāvji – Andris Buiķis, Modris Jaunups, Marija Balcere kopā ar partiju apvienības jauniešiem apmeklēja pansionātu „Mežciems”, lai veco ļaužu sirdīs radītu svētku noskaņu un vēlētu laimīgu Jauno gadu.

Pasākumu vadīja Vienotības jaunietes Dace Seile un Lelde Stībele. Pasākuma gaitā pansionāta iemītniekiem bija iespēja klausīties stāstus par Ziemas saulgriežu tradīcijām, eglītes, dāvanu un piparkūku rašanās vēsturi, izskanēja arī dažādi novēlējumi un dzejas vārdos tika ietverta skaitā ziemas burvība. Ziemassvētku noskaņas pansionātā radīja arī vīru ansamblis „Salaka” ar savām skanīgajām balsīm, priecējot pansionātā iemītniekus.

Partijas „Jaunā laiks” sociālās darba grupas vadītāja Marija Balcere pansionāta iemītniekiem novēlēja noticēt sev un ikvienu dienu dzīvot ar ticību sirdī. Marija visiem bija arī sarūpējusi svētku cienastu – cepumus eglītes formā. Aizkutinošu un sirsnīgu uzrunu teica Saeimas deputāts Andris Buiķis, kas uzsvēra cilvēka gara neierobežotās spējas, tā lomu un nozīmību pasaules labo darbu veikšanā.

Pēc koncerta visi dalībnieki atgriezās savās istabiņas, kur ikvienu gaidīja neliela svētku dāvaniņa, īpaši tika apsveikti decembra gaviļnieki un pansionāta iemītniece, kura bija sagaidījusi savu 102.dzimšanas dienu. Labdarības pasākuma apmeklētāji atzina, ka ir patiesi priecīgi un pateicīgi, ka viņi netiek aizmirsti arī pēc vēlēšanām.

Pasākuma organizatori: „Radot svētkus citiem, mēs radam svētkus sev. Redzēt veco cilvēku sejās smaidu un acīs mirdzumu, ir labāka svētku dāvana, kas iedvesmo un priecē”.

Informāciju sagatavoja:
Dace Seile
JL Rīgas nodaļas valdes locekle
[email protected]

Dalies ar ziņu