Skip to main content

VIENOTĪBA pārtaps partijā 2011. gada pirmajā pusē

VIENOTĪBAI nākamā pusgada laikā jākļūst par vienu partiju, šodien, 13. decembrī, lēmusi politisko partiju apvienības VIENOTĪBA valde.

VIENOTĪBAS valde, izskatot jautājumu par apvienības nākamā gada darbības plāniem un uzdevumiem, pieņēmusi lēmumu līdz 2011.gada vidum veikt visas nepieciešamās procedūras, lai apvienība pārtaptu vienā partijā.

VIENOTĪBAI ir jākļūst par Latvijas ekonomiskā uzplaukuma un sabiedrības labklājības virzītājspēku. Tādēļ uzsāktais politisko spēku konsolidācijas process ir jāturpina, veidojot VIENOTĪBU par vienu partiju. Šajā procesā jāsaglabā caurskatāmība un atvērtība, lai VIENOTĪBA kā partija savās rindās apvienotu arī citus līdzīgi domājošus politiskos spēkus un cilvēkus, kas līdz šim politikā vēl nav darbojušies, lēmusi apvienības valde.

VIENOTĪBA tika dibināta ar mērķi apvienot valstiski domājošus politiskos spēkus vienotā organizācijā, lai nodrošinātu pilnvērtīgu sabiedrības līdzdalību valsts pārvaldē, demokrātiskuma un godīguma principu ievērošanu, kā arī veidotu jaunu un kompetentu politiķu paaudzi. 10. Saeimas vēlēšanās skaidri parādīja sabiedrībā valdošo pieprasījumu pēc saliedētas, valsts un sabiedrības interesēs balstītas politikas. Sabiedrības dotais uzticības mandāts, kā arī atbildība par Latvijas tautsaimniecības attīstību un demokrātijas nostiprināšanu politiskajā vidē un sabiedrībā ir vērtības, kurām VIENOTĪBAI jāseko tās turpmākajā ceļā, uzsver apvienības valde.

Saskaņā ar apvienību veidojošo partiju statūtiem, lēmums par vienotas partijas izveidi vispirms jāpieņem katras partijas biedru kopsapulcē, lai VIENOTĪBAS partijas dibināšanas kongresā par to varētu lemt izvirzītie partiju delegāti.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu