Skip to main content

VIENOTĪBA paziņos tautas aptaujas „Izvēlies savu Ministru prezidentu!” rezultātus

Trešdien, 29. septembrī, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina piedalīties apvienības īstenotās vērienīgās tautas aptaujas „Izvēlies savu Ministru prezidentu!” rezultātu paziņošanā. Lūdzot ļaudis paust savu viedokli, VIENOTĪBA veicināja sabiedrības iesaistīšanos un līdzdarbību politiskajā procesā pirmsvēlēšanu laikā.

Sabiedriskās domas pētījumu kompāniju dati liecina, ka šobrīd iedzīvotāji visvairāk atbalsta divus politiskos spēkus – partiju apvienību VIENOTĪBA un Saskaņas Centru. Abiem politiskajiem spēkiem ir kardināli atšķirīgs redzējums par Latvijas attīstību. VIENOTĪBA ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska programmu iestājas par stabilitāti, uzsāktā ekonomiskā virziena turpināšanu un drošu nākotni valstī, turpretī Saskaņas centrs piedāvā izstāšanos no NATO, atteikšanos no starptautiskā aizdevēju finansējuma un vairo etnisko spriedzi valstī. Politiskā priekšvēlēšanu cīņa norisināsies starp abu politisko spēku Ministru prezidenta kandidātiem – Valdi Dombrovski un Jāni Urbanoviču.

Tāpēc VIENOTĪBA augusta sākumā uzsāka līdz šim vērienīgāko Latvijas iedzīvotāju aptaujāšanu par nākamo premjeru, lūdzot norādīt, kuram, viņuprāt, no diviem Ministru prezidenta kandidātiem – Valdim Dombrovskim vai Jānim Urbanovičam – Valsts prezidentam pēc vēlēšanām būtu jāuztic valsts vadīšana. Pirmo reizi Latvijā vēlētājiem bija iespēja līdzdarboties nākamā Ministru prezidena izvēlē, īpaši izveidotās tautas balsojuma anketās atzīmējot sev tīkamāko kandidātu.

Tautas aptaujas „Izvēlies savu Ministru prezidentu” rezultātu paziņošana norisināsies trešdien, 29. septembrī, plkst. 13.00 VIENOTĪBAS birojā Rīgā, K. Barona ielā 3. Ar aptaujas rezultātiem iepazīstinās VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis un līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu