Skip to main content

VIENOTĪBA pieņem rezolūciju „Par Latvijas attīstības mērķiem”

Šodien, 26. novembrī, partija VIENOTĪBA kongresā pieņēma rezolūciju „Par Latvijas attīstības mērķiem”. Ekonomiskā izaugsme, Latvijas globālās konkurētspējas uzlabošanu un tautas attīstība ir galvenie mērķi Latvijas izaugsmei, rezolūcijā norāda VIENOTĪBA.

Veidojot partiju VIENOTĪBA, par savu augstāko mērķi izvirzījām veidot Latviju kā nacionālu, eiropeisku un demokrātisku valsti, kuras sabiedrība būtu izglītota, vesela un droša par nākotni, teikts rezolūcijā.

„Savā darbā esam pierādījuši, ka, apvienojot spēkus, iespējams panākt daudz vairāk nekā vienatnē. Kā partija esam spējuši apvienot valstiski domājušus labēji centriskos politiskos spēkus, veidojot VIENOTĪBU par Latvijas politikas līderi. Ar saviem darbiem Saeimā, valdībā, Latvijas pilsētās un novados, esam nodrošinājuši Latvijas vietu šobrīd Eiropā straujāk augošo ekonomiku vidū. Mēs esam pierādījuši, ka vienotībā ir spēks,” norāda rezolūcijas autori.

„Turpinot savu darbu Latvijas izaugsmes un attīstības nodrošināšanai, mums jāpatur prātā tie valsts attīstības mērķi, kuru sasniegšanas vārdā strādājam – vesela un izglītota sabiedrība, par savu nākotni drošas un kuplas ģimenes, pārtikuši un lepni cilvēki. Latvijai atkal jākļūst par mājām tautiešiem, kas devušies svešumā,” norāda VIENOTĪBA, aicinot partijas valdi, ministrus un deputātus strādāt, lai –

* trīs gadu laikā Latvija kļūtu par tautsaimniecības izaugsmes līderi Baltijā, savā attīstībā apsteidzot eirozonas valstis.
* trīs gadu laikā Latvija kļūtu par vienu no pirmajām piecdesmit valstīm Globālās Konkurētspējas indeksā.
* trīs gadu laikā paaugstinātu Latvijas vietu Apvienoto Nāciju Tautas attīstības indeksā, līdz ar konsekventu ekonomikas augšupeju panākot arī sabiedrības labklājības pieaugumu, cilvēkiem ne vien iegūstot no attīstības procesa, bet arī piedaloties tajā. Jo mūsu valsts attīstība ir nesaraujami saistīta ar tautas attīstību, kurā svarīgs ir ikkatrs cilvēks.

Kā iepriekš ziņots, šodien Tukumā norisinās partijas VIENOTĪBA kongress.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu