Skip to main content

VIENOTĪBA respektē ZRP lēmumu ieturēt pauzi, aicina atgriezties pie sarunām

Partija VIENOTĪBA šodien, 12. oktobrī, izteica Zatlera Reformu partijai (ZRP) piedāvājumu nākamajā valdībā uzņemties atbildību par jomām, kurās ir ZRP reformu piedāvājumi. Šīsdienas diskusija starp partijām bija demokrātiska un apliecināja visu partiju vēlmi strādāt pie nepieciešamo reformu īstenošanas.

Pirmdien parakstītajā partiju vienošanās dokumentā ir skaidri definētas reformas, kuras šī valdība vēlas īstenot, un, to parakstot, visas partijas ir uzņēmušās saistības pie tā strādāt.

Latvijai ir vajadzīga rīcībspējīga valdība pēc iespējas ātrāk gan, lai nekavējoties uzsāktu darbu pie šo reformu īstenošanas, 2012. gada budžeta izstrādes un citiem uzdevumiem, nodrošinot nepieciešamos priekšnoteikumus ilgtspējīgai un stabilai izaugsmei. 11.Saeimas vēlēšanu rezultāti sniedz iespēju Latvijā izveidot tiesiskuma un reformu koalīciju, un šī iespēja ir jāizmanto, izveidojot stabilu valdību un koalīciju parlamentā, kas spēj mērķtiecīgi strādāt pie šiem uzdevumiem līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām.

Tādēļ respektējam ZRP lēmumu ieturēt pauzi, lai atgrieztos pie sarunām ar VIENOTĪBU un nacionālo apvienību VL-TB/LNNK.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu