Skip to main content

VIENOTĪBA saņem apsveikumus pēc uzvaras vēlēšanās

VIENOTĪBAS un „Pilsoniskās savienības” priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis saņem apsveikumus, kurās partiju apvienība tiek apsveikta ar panākumiem vēlēšanās. Vēstules pienāk gan no pašmāju organizācijām, gan ārvalstīm.

„Daugavas Vanagu” centrālās valdes pārstāvniecības Latvijā vadītāja Solvita Sekste apsveic VIENOTĪBU un novēl turpināt iesākto Latvijas ekonomikas atveseļošanas un izaugsmes ceļu.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) apsveic VIENOTĪBU ar 10. Saeimas vēlēšanās sasniegto rezultātu, un tās priekšsēdētājs Pēteris Krīgers izsaka cerību, ka LBAS labā sadarbība un konstruktīvais dialogs ar VIENOTĪBU turpināsies arī pēc vēlēšanām.

Savukārt ASV vēstniece Latvijā Džudita G. Gārbere apsveic partiju apvienību un raksta, ka šo vēlēšanu rezultāti ir apliecinājuši Latvijas demokrātijas izturību un dzīvotspēju. ASV vēstniece arī uzsver Ģ. V. Kristovska kā VIENOTĪBAS vadītāja lomu un Rīgas kampaņas ieguldījumu, kas ir bijis būtisks, lai sasniegtu labo rezultātu 10. Saeimas vēlēšanās.
 

Dalies ar ziņu