Skip to main content

VIENOTĪBA Šķērsielā

Šo svētdien, 11. septembrī no 11:00 līdz 15:00, Šķērsielā 13 notiks VIENOTĪBAS deputātu kandidātu tikšanās ar vēlētājiem, un šī pasākuma ietvaros tiks filmēti fragmenti dokumentālajai filmai “Kapitālisms Šķērsielā”.

Tikšanās laikā uzstāsies tādi sabiedrībā zināmi mākslinieki kā mūziķi Ieva Akurātere un Niks Matvejevs, aktrise Lidija Pupure un dziesmas bērniem izpildīs un rotaļās tos vedīs Agita Kaužēna, darbosies radošās darbnīcas. Piedalīsies arī vairāki VIENOTĪBAS politiķi – savu dalību apstiprinājuši PPA VIENOTĪBA līdzpriekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis, 10. Saeimas deputāts Ojārs Ēriks Kalniņš, Hosams Abu Meri un pati Šķērsielas iedzīvotāja Ieva Margeviča, kas ir pirmā Saeimas deputātu kandidāte, kas nākusi no Šķērsielas.

1988. gadā iznāca dokumentālā filma “Šķērsiela”, kurā tika atainota nomaļas Rīgas ieliņas iedzīvotāju ikdiena laikā, kad bija sākusies cīņa par neatkarības atjaunošanu. Pēc 10 gadiem tika filmēts turpinājums – “Jaunie laiki Šķērsielā”. Ir pagājusi vēlviena desmitgade, un filmas autori nolēmuši filmēt trešo daļu – “Kapitālisms Šķērsielā”. Visi laipni aicināti piedalīties!

 

 

 

Dalies ar ziņu