Skip to main content

VIENOTĪBA talkā Strazdumuižā savākusi vairāk nekā 1000 atkritumu maisu

24. aprīlī, atbalstot visā Latvijā notiekošo Lielo Talku, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA kopā ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski talkoja Strazdumuižā. 300 talcinieki kopīgiem spēkiem sakopa Strazdumuižas ciemata parku un nūjošanas taku vājredzīgiem cilvēkiem, savācot vairāk nekā 1000 atkritumu maisu.

Pēc VIENOTĪBAS jauniešu iniciatīvas talkā tika izgatavoti un parka kokos piestiprināti 25 putnu būrīši. Lielajā talkā VIENOTĪBA arī salaboja un nokrāsoja parka estrādes solus, lai maija vidū Strazdumuižas estrādē varētu veiksmīgi noritēt pirmais Latvijas populārās mūzikas festivāls cilvēkiem ar redzes problēmām.

VIENOTĪBAS talkā piedalījās gan apvienību veidojošo partiju – “Jaunā laika” (JL), “Pilsoniskās savienības” (PS) un “Sabiedrība citai politikai” (SCP) biedri, bet arī Strazdumuižas, Mežciema un Juglas iedzīvotāji.

VIENOTĪBA pateicas visiem talkotājiem un aicina piedalīties fotokonkursā “VIENOTĪBAS Lielā talka”! Tiek gaidītas fotogrāfijas no visiem Latvijas nostūriem, kur vien talkā piedalījušās VIENOTĪBU veidojošās partijas. Konkursa dalībnieki ir aicināti iesūtīt vienu talkas spilgtāko fotogrāfiju un tādējādi piedalīties VIENOTĪBAS Lielās Talkas foto albuma izveidē. Iesūtītie darbi tiks apkopoti un publicēti mājas lapā www.vienotiba.lv Fotogrāfijas iesūtīšanas termiņš: 2010. gada 30. aprīlis. Darbs jāsūta uz e-pastu [email protected], norādot fotogrāfijas nosaukumu, uzņemšanas vietu, kā arī savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Balva uzvarētājam: VIENOTĪBAS zaļais talcinieka komplekts – veste, cepure un šalle.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu