Skip to main content

VIENOTĪBA uzsāk veidot vienotu partiju

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju „Jaunais laiks”, „Pilsoniskā savienība” un „Sabiedrība citai politikai” vadītāji ir vienojušies savās partijās uzsākt sarunas par kopīgas partijas VIENOTĪBA veidošanu.

„VIENOTĪBA ir triju valstiski domājošu partiju apvienība, kas tika izveidota ar vienotu un nepārprotamu mērķi – nodrošināt Latvijas izaugsmi, sekmēt demokrātiskas, taisnīgas un pārtikušas valsts uzdevumu piepildījumu. Ņemot vērā mūsu kopīgos mērķus un veiksmīgo līdzšinējo sadarbību, esam izlēmuši uzsākt darbu, lai trīs partijas apvienotos vienotā organizācijā. Tas ļaus mums veiksmīgāk un saliedētāk strādāt nacionālas Latvijas valsts mērķu sasniegšanai,” uzsver VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis.

„Politiskie spēki, kas savas bezdarbības, līderu alkatīguma un tuvredzības dēļ izraisīja strauju ekonomisko lejupslīdi, sabiedrībā sagrāva ticību valsts varai un noveda valsti pastāvēšanas risku un nopietnu apdraudējumu priekšā, cerēja, ka VIENOTĪBA nespēs attaisnot tās izveides pamatā liktās vērtības, nespēs pārvarēt ekonomiskās lejupslīdes izraisītās grūtības. Šī iecere nav īstenojusies. Lai arī vēl daudz mērķtiecīga darba, zināšanu un apņēmības nepieciešams, lai izvestu Latviju uz stabila ekonomiskās atjaunotnes ceļa, augšupeja ir sākusies, budžets pildās, lats ir stabils un bezdarbs mazinās. Ir skaidrs rīcības plāns tautsaimniecības sabalansētai izaugsmei Esmu pārliecināts, ka Latvijas ekonomikas augšupeja VIENOTĪBAS līderu vadībā ir drošs arguments vēlētājam par mūsu spējām vadīt valsti vēl veiksmīgāk pēc 10. Saeimas vēlēšanām. Šāds pienākums ir galvenais arguments vienotas partijas veidošanai,” ar optimismu norāda Ģ. V. Kristovskis.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu