Skip to main content

VIENOTĪBA vadīs pašvaldības deputātu koalīciju Baldones izaugsmei

Par Baldones novada domes priekšsēdētāju šodien, 28. novembrī, ievēlēts partijas VIENOTĪBA biedrs Raimonds Audzers. “Baldonei ir neizmantots potenciāls attīstīties par zaļāko Pierīgas pilsētu ar sakārtotu infrastruktūru un attīstītu uzņēmējdarbību.

 

Pašvaldības jaunā koalīcija vienojusies par ilgtspējīgu Baldones novada apsaimniekošanas politiku, lai būtiski uzlabotu novada iedzīvotāju dzīves līmeni,”

 

norādīts novada domes jaunās koalīcijas līgumā.

Koalīcijas līgumu parakstījušas partijas VIENOTĪBA, “Gods kalpot Latvijai” un Latvijas Zaļā partija, tam pievienojies arī no Reģionu alianses ievēlētais deputāts Edgars Brigmanis.

Raimonds Audzers, Baldones novada domes priekšsēdētājs: “Pašvaldību vēlēšanās iedzīvotāji mums deva mandātu strādāt viņu labā, tādēļ esmu gandarīts par plašu un stabilu koalīciju, kas spēs mērķtiecīgi īstenot ieceres, lai Baldones novadā uzņēmēji veidotu jaunas darba vietas, iedzīvotājiem būtu pieejami dzīvokļi un esošās ēkas tiktu nosiltinātas.

 

Novadā strādāsim pie ceļu infrastruktūras sakārtošanas un sabiedriskā transporta pieejamības, izmantosim katru iespēju veicināt novadā kultūras aktivitātes.”

 

Koalīcija apņēmusies nākamajos četros gados pabeigt Baldones stadiona būvniecību un atjaunot Baldones kultūras namu, modernizēt ūdens un kanalizācijas sistēmu un uzbūvēt jaunus īres dzīvokļus.

Baldones novada domes priekšsēdētājs Raimonds Audzers dzimis 1972. gadā un Latvijas Universitātē studējis gan Bioloģijas, gan Ekonomikas un vadības fakultātēs, iegūstot bioloģijas maģistra grādu, bioloģijas un ķīmijas skolotāja diplomu, kā arī sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē.

Raimonds Audzers ir VIENOTĪBA biedrs kopš partijas dibināšanas, 2017. gada pašvaldību vēlēšanās Baldones novadā balotējās no Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un partijas VIENOTĪBA apvienotā saraksta.

Papildus informācijai:
Raimonds Audzers
E-pasts: [email protected]
Partija VIENOTĪBA
Tālr.: +371 67205472
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu