Skip to main content

VIENOTĪBA: VL-TB/LNNK un SC bloķēšanās vieš aizdomas par Štokenberga demisijas prasītāju motīviem

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai-TB/LNNK” bloķējusies ar „Saskaņas centru”, lai prasītu tieslietu ministra, iekšlietu ministra pienākumu izpildītāja Aigara Štokenberga demisiju. Šāda rīcība vieš aizdomas par atriebību par veiksmīgu ministra darbu, kā arī vēlmi radīt politisku nestabilitāti, uzskata politisko partiju apvienība VIENOTĪBA.

Divu tik radikāli pretēju politisko spēku apvienošanās šādam lēmumam liek jautāt, kas šos politiķus vieno un mudina meklēt kopīgu valodu, norāda VIENOTĪBA. Politiskajā retorikā mūžīgo ienaidnieku – „Saskaņas centra” un „Visu Latvijai” deputātu kopīgā vēlme atbrīvoties no iekšlietu ministra pienākumu izpildītāja Štokenberga ir, mazākais, aizdomīga. Nevilšus rodas jautājums, vai tā nav atriebība par paveikto kontrabandas apkarošanas jomā.

VIENOTĪBA atgādina, ka Štokenbergs kā iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs tikko parakstījis grozījumus Krimināllikumā, kas pastiprina atbildību par kontrabandu. Turklāt, kopš gada sākuma uz Latvijas robežas aizturēts divreiz vairāk kontrabandas kravu nekā pērn visa gaida laikā. Pēdējā mēneša laikā vien aizturētas kontrabandas kravas vairāk nekā sešu miljonu latu vērtībā.

Vēstuli Valsts prezidentam, prasot Štokenberga demisiju, parakstījuši vislatvijieši Einārs Cilinskis, Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš, Jānis Dombrava, Inese Laizāne, Imants Parādnieks un Dzintars Rasnačs kopā ar „Saskaņas centra” Ivanu Ribakovu, Alekseju Burunovu, Ivanu Klementjevu un Viktoru Jakovļevu.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu