Skip to main content

VIENOTĪBAS sarakstā Latgalē kandidēs bijušais Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis

Saeimas ārkārtas vēlēšanās VIENOTĪBAS Latgales reģiona sarakstā ar pirmo numuru kandidēs bijušais Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis.

„VIENOTĪBA ir politiska organizācija, kuras spēkos ir pieņemt atbildīgus lēmumus un risināt nozīmīgus jautājumus. Tas ir īpaši būtiski šobrīd, kad tauta ir parādījusi, ka vēlas, lai valstī būtu atjaunots taisnīguma jēdziens. Lai tiktu cienīts godīgs darbs, nevis krāpšanas prasme, lai amatpersonas atbildētu par savu rīcību, lai labi darbinieki arī pelnītu labi, tai skaitā vecumā,” savu izvēli kandidēt Latgalē no VIENOTĪBAS saraksta pamato Lāčplēsis.

VIENOTĪBAS Latgales sarakstā kandidēs arī Saeimas deputāts, Pretkorupcijas apakškomisijas vadītājs Aleksejs Loskutovs, Daugavpils Latviešu biedrības priekšsēdētāja, VIENOTĪBAS Daugavpils biroja vadītāja Sarmīte Ķikuste un citi.

VIENOTĪBA norāda, ka 6. augustā dibināmā partija ir atvērta valstiski domājošiem, godīgiem un profesionāliem sabiedrības pārstāvjiem. Politikai jākļūst daudzskaitlīgākai un kvalitatīvākai. Tā ir pilsoniskas sabiedrības brieduma pazīme.

Ir milzu gandarījums, ka tādas raudzes cilvēki kā krimināltiesību eksperts Andrejs Judins un Pasaules brīvo latviešu apvienības priekšsēdētājs Mārtiņš Sausiņš nāk politikā. Godīgi, profesionāli un valstiski domājoši cilvēki ir arī citu politisko spēku rindās. Arī šiem politiķiem VIENOTĪBAS durvis ir atvērtas.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu