Skip to main content

VIENOTĪBAS birojā notiks diskusija par sieviešu drošību

Otrdien, 28. septembrī, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA un apvienības deputāta kandidāte Iluta Lāce aicina uz sarunu „Lai meitenes un sievietes Latvijā justos droši”.

I. Lāce norāda uz satraucošiem faktiem: „Katru dienu no laukiem uz Rīgu tiek notirgotas meitenes un sievietes seksuālai izmantošanai. Katru dienu interneta vidē tiek rekrutētas meitenes un sievietes seksa verdzībai. Latvijā darbojas daudz piesegtu bordeļu gan reālā, gan digitālā vidē. Ir daudz stāstu par pazudušām meitenēm, un situāciju sliktāku padara valsts atbildīgo amatpersonu neprasme iestāties par meitenēm un sievietēm.”

„Sabiedrībā bieži tiek kultivēts mīts par brīvu izvēli sievietei tikt regulāri seksuāli izmantotai. Arī publiskā telpa ir piesārņota ar vēstījumiem, kas veicina meiteņu prostituēšanos un puišu necieņu pret meitenēm. Pie tam uzmanība netiek pievērsta vīriešiem, kas pērk un izmanto meitenes un sievietes,” pauž I. Lāce.

Diskusija „Lai meitenes un sievietes Latvijā justos droši” norisināsies 28. septembrī plkst. 17.00 VIENOTĪBAS birojā Rīgā, K. Barona ielā 3.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu