Skip to main content

VIENOTĪBAS deputāti tiksies ar vēlētājiem Valmierā

Šo piektdien, 12. augustā, VIENOTĪBAS 11. Saeimas deputātu kandidāti Ilze Viņķele, Arvils Ašeradens, Jānis Siliņš (Valmiera), Juris Žūriņš (Limbaži), Viesturs Zariņš (Valka) tiksies ar Valmieras pilsētas un apkārtnes biedrībām – „Valmieras pilsētas pensionārs”, Invalīdu biedrību, Vidzemes kultūras un mākslas biedrības "Haritas" un citām.

Nepastarpinātā sarunā Valmieras vēlētājiem būs iespējams izteikt savu viedokli par norisēm Latvijā un Vidzemē, kā arī saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par pensijām (I. Viņķle) un V. Dombrovska ekonomisko programmu un Latvijas nākotnes attīstības vīziju (A. Ašeradens). Par pašvaldību jautājumiem atbildēs ilgadīgie pašvaldību vadītāji J. Žūriņs un V. Zariņš, bet J. Siliņš, kurš Valmierā ilgus gadus organizēja un rūpējās par sporta norisēm.

Tikšanās Valmierā (Rīgas ielā 53) notiks 12. augustā plkst.15.00.

Atgādinām, ka šā gada 6. augustā politisko partiju apvienība, kuras sastāvā ietilpa trīs politiskie spēki, – Pilsoniskā savienība, Jaunais laiks un Sabiedrība Citai Politikai – pārtapa par politisko partiju VIENOTĪBA.

Foto:iStock
 

 

Dalies ar ziņu