Skip to main content

VIENOTĪBAS jaunā valde vienprātīgi atbalsta Arvila Ašeradena kandidatūru partijas Saeimas frakcijas vadībā

Partijas VIENOTĪBA jaunā valde vienprātīgi atbalsta partijas valdes priekšsēdētāja Arvila Ašeradena lēmumu atjaunot Saeimas deputāta mandātu un uzņemties partijas Saeimas frakcijas vadītāja amatu.

Arvils Ašeradens, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs: „Uzņemoties partijas vadītāja amatu, esmu sācis pārmaiņu procesu VIENOTĪBĀ, un stabils Saeimas frakcijas darbs ir ļoti svarīgs pārmaiņu elements. Līdzšinējā frakcijas vadītāja šo amatu atstāj, šis posms ir beidzies un ir jāsākas kvalitatīvi jaunam darba ciklam. Mans lēmums ir atjaunot Saeimas deputāta mandātu un uzņemties frakcijas vadītāja pienākumus.”

A. Ašeradens uzsver, ka Saeimas frakcijai ir jābūt stabilai un savos lēmumos vienotai, lai apliecinātu partijas rīcībspēju ilgtermiņā. Lai kvalitatīvi aizstāvētu VIENTOĪBAS idejas likumdošanas procesā un partijas ministru virzītās reformas, piemēram, izglītībā, Saeimas frakcijas darbam jābūt labi koordinētam un pārdomātam.

Atbilstoši valdības koalīcijas sadarbības līgumam, gadījumos, kad kāds no ministriem beidz pildīt savus amata pienākumus, partijai, kura virzījusi attiecīgo ministru, ir tiesības Ministru prezidentam ieteikt nākamo ministra amata kandidātu. Saskaņā ar koalīcijas līgumu, VIENOTĪBA par šo lēmumu rakstveidā informēs pārējās valdības partijas un Ministru prezidentu.

Papildus informācijai:
Partija VIENOTĪBA
Tālr.: +371 67205472
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu