Skip to main content

„Vienotības” Jaunieši Jūrmalā rīko dubli Nr. 2 jeb spēļu vakaru

14. oktobrī Jūrmalas jaunieši organizēja nu jau otro saliedēšanās pasākumu – spēļu vakaru jeb dubli Nr. 2. Visus klātesošos ar savu klātbūtni pagodināja pats talismans Jūrmaliņš, kurš pasākuma jautrākai norisei viesiem lūdza paņemt līdzi čības, spilvenu, groziņu un sagatavotu mājasdarbu – etīdi, kas norisinās „Vienotības” frakcijas sēdē.

Pavasarī jaunieši rīkoja savu pirmo saliedēšanas pasākumu – filmu vakaru, kurā tika spēlētas iepazīšanās spēles, reģioni prezentēja, kas viņi ir, ko dara, kā arī skatījāmies filmas un iepazinām „Vienotības” īpašo.

Vienā no septembra sēdēm Jūrmaliņš ierosināja, ka šis pasākums noteikti ir jāatkarto, lai izveidotos vēl ciešāka sadarbība starp reģioniem un mēs viņa ieteikumu ņēmām vērā – uzrīkojām dubli nr.2.

Vakara gaitā tika spēlētas dažādas komunikāciju un galda spēles, kā arī mājasdaraba prezentēšana un iespēja nofotogrāfēties ar Jūrmaliņu. Šī bija vienreizēja iespēja, lai nebūtu jāgaida garās Jūrmaliņa fanu rindās un tiktu pie bildēm bez maksas.

Vakars tika pavadīts mājīgā atmosfērā, spēlējot spēles un nobaudot pašu ceptas bulciņas, picas un citus labumus, kopā ar jauniešiem no Rīgas. Jāpiemin, ka Jūrmaliņš bija tik ļoti saviļņots, ka neapgrūtināja jauniešus ar mājasdarbu atprasīšanu.

Jūrmalas jaunieši un Jūrmaliņš saka paldies tiem, kas ieradās!

Uz tikšanos!

„Vienotības” Jaunieši Jūrmalā

Dalies ar ziņu