Skip to main content

VIENOTĪBAS jaunieši piedalās Konrāda Adenauera fonda rīkotās apmācībās

10. un 11. aprīlī noritēja Konrāda Adenauera fonda (KAF) rīkots divu dienu seminārs par jauniešu politiskās kampaņas veidošanas principiem. 18 jaunieši no politisko partiju apvienības VIENOTĪBA piedalījās apmācībās par jaunatnes nodaļu efektīvu iekļaušanos kopējā apvienības priekšvēlēšanu kampaņā un panākumu gūšanu, kandidējot vēlēšanās.

Apmācību vadīja Aleksandrs Kurcs (Alexander Kurz), Hesenes premjerministra Rolanda Koha (Roland Koch) padomnieks, daudzu Vācijas Kristīgi demokrātiskās savienības (KDS) jaunatnes organizācijas kampaņu vadītājs un Hesenes KDS Jaunatnes nodaļas viceprezidents. Kā eksperte seminārā piedalījās Vikija Volnija (Vicky Wollny), biedrības „teAM Deutschland” valdes locekle.

Apmācību gaitā eksperti dalījās ar savu pieredzi un zināšanām par to, kā efektīvi organizēt darbu un atbildības sfēras priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros, līdz pat tehniskām niansēm par videoklipu veidošanu. Apmācības gaitā dalībnieki pieskārās arī tādiem jautājumiem kā negatīvās kampaņas, kā uz tām reaģēt, kā piesaistīt jaunus biedrus organizācijai, kā izcelt un parādīt savus principus un vērtības.

„Šis seminārs bija lieliska iespēja Latvijas politiski aktīvajiem jauniešiem smelties pieredzi no Vācijas kolēģiem. Es esmu pārliecināts, ka kopā mums izdosies ne tikai uzvarēt vēlēšanas, bet arī ieviest Latvijā jaunu un kvalitatīvu politiķu paaudzi, kuras vērtības ir cieņa pret cilvēku, tiesiskums un efektīva ekonomika – veidot tādu valsti, kas ir līdzīga Vācijai,” uzskata partijas „Jaunais laiks” (JL) Jaunatnes nodaļas vadītājs Uģis Resnis.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja JL, „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu