Skip to main content

VIENOTĪBAS Liepājas nodaļa pilsētas Diabēta bierdībai pasniedz pateicības rakstu

2014.gada 31.maijā viesnīcā „Euro Citu Amrita„ veselības mēneša noslēguma ietvaros norisinājās Liepājas Diabētu biedrības rīkotā informatīvā diena, kurā tika prezentēta diabēta rokasgrāmata bērniem un stāstīts par Diabēta biedrības aktivitātēm gada laikā.

Šī ir pirmā diabēta mācību un labu padomu grāmata Latvijā bērniem vecumā no 4-12 gadiem, viņu vecākiem, mediķiem un pedagogiem. Diabēta rokasgrāmata bērniem „Cucuriņa padomi.Dzīvo vesels” prezentēja biedrības valdes priekšsēdētāja Ināra Pužule.

Pasākuma ietvaros tika nolasīta lekcija "Vai svarīga glikometra precizitāte”, kuru vadīja lektore, stacionāra "Gaiļezers" endokrinoloģijas nodaļas virsmāsa Līga Ārente.

Diabēta biedrības veselības mēneša rezultātu apkopojumu sniedza Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles lektore – Līga Eiksone.

VIENOTĪBAS Liepājas nodaļa biedrībai pasniedza veselības minsitres Ingrīdas Circenes pateicības rakstu, kurā bija pausts: "Jūsu devīze „Katram zināt savu cukura līmeni asinīs” iet roku rokā ar vienas no svarīgākajām personām medicīnas vēsturē – Hipokrāta – pārliecību. Liepājas Veselības mēneša noslēguma dienā izsaku atzinību un pateicību Liepājas Diabēta biedrībai par atbalstu diabēta pacientiem. Jūsu enerģija un entuziasms, jaunās idejas un darba spars ir nozīmīgs atbalsts tiem, kuriem jāsadzīvo ar cukura diabētu.

Novēlu ikvienam, īpaši Jūsu enerģiskajai vadītājai Ritmai Maļinovskai, tikpat stipru garu, neatlaidību un pārliecību arī turpmāk cēlo mērķu īstenošanai. Lai tā neizsīkstošā enerģija, kas ar jūsu atbalstu nodota citiem, nāk ar desmitkārtīgu svētību!"

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS Liepājas nodaļa
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu