Skip to main content

VIENOTĪBAS Saeimas deputātu pašvaldību darba grupa

2012. gada 10. februārī uz VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputātu Lolitas Čigānes un Ingmāra Čaklā pašvaldību darba grupu jau ceturto reizi tika aicināti Vienotības biedri – pašvaldību deputāti un darbinieki, kā arī citi interesenti un aktīvisti, kuri pārzina vai vēlas iepazīt pašvaldību darbības specifiku. Šoreiz klātesošie uzklausīja Veselības ministri un VIENOTĪBAS biedri Ingrīdu Circeni par aktualitātēm veselības nozarē.

Līdz šim darba grupā debatēts par deputātu skaitu pašvaldību un novadu domēs, deputātu statusu, mācību iestāžu direktoru statusu, kā arī citām aktualitātēm.

Šā gada pirmajā darba grupas sēdē, 13. janvārī, VIENOTĪBAS biedri Labklājības ministre Ilze Viņķele un Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs un Saeimas deputāts Arvils Ašeradens iepazīstināja klātesošos ar aktualitātēm un nākotnes iecerēm sociālajā jomā.

Darba grupa sanāk reizi trijās nedēļās, piektdienās, plkst. 13:00, Saeimas VIENOTĪBAS frakcijas telpās. Informācija par katru nākošo sēdi un atskaite par iepriekšējā sēdē runāto tiek nosūtīta visiem Vienotības biedriem e – pastu sarakstē.

Līdzdarboties aicināti visi VIENOTĪBAS biedri – pašvaldību deputāti un darbinieki, kā arī citi interesenti. Darba grupas organizatori arīdzen aicina pašvaldību deputātus un darbiniekus iesūtīt tēmas, kuras viņuprāt būtu vēlams izdiskutēt darba grupas sēdēs.

Foto no darba grupas

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Smalkais
Deputāta Ingmāra Čaklā palīgs
Tālr.: 26757207
[email protected]

Dalies ar ziņu