Skip to main content

VIENOTĪBAS Saldus nodaļas biedri tiekas Jaungada ballē 2016

FOTO no Jaungada balles

2016.gada 8.janvārī VIENOTĪBAS Saldus nodaļas biedri tikās, lai atzīmētu nodaļas lielāko ikgadējo passākumu – Jaungada balli. Šogad uz to bija pieteikušies 48 nodaļas biedri.

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību VIENOTĪBAS nodaļu koordinatoram Edmundam Jurēvicam par dalību mūsu nodaļas Jaungada ballē, kurā kopā atskatījāmies uz iepriekšējā gadā paveikto, kā arī pārspriedām nākamā gada ieceres un vienojāmies par jaunajā gadā veicamajiem darbiem.

Lai arī gadu mijā nodaļu vēlējās pamest 9 nodaļas biedri, tomēr gada balance ir pozitīva, jo šajā laikā nodaļā ir iestājušies 11 jauni biedri, tādejādi šobrīd nodaļā kopumā ir 62 biedri.

Pasākumā tika sveikta nodaļas jaunākā biedre – Oksana Andersone. Plānojam šajā vasarā kopīgi doties jautrā braucienā ar laivām pa kādu no Latvijas upēm.

Paldies vēlos teikt Cieceres Internātpamatskolas direktorei Vinetai Voverei par viesmīlīgo uzņemšanu un rūpēm lai it viss labi izdotos. Paldies arī nodaļas valdes loceklim Aldim Andersonam par nodaļas biedru informēšanu un aicināšanu dalībai nodaļas Jaungada ballē, muzikālajai apvienībai "Domu Lidojums" – Aivars Sproģis un Uldis Fridrihsons rūpējās, lai visi balles dalībnieki labi izdejotos. Vēlos pateikties arī nodaļas biedrēm Antrai Jansonei un Sannijai Samsonei, kas visus balles dalībnies izkustināja jaurtās rotaļās.

Paldies visiem Saldus nodaļas Jaungada balles dalībniekiem!

Informāciju sagatavoja:
Didzis Konuševskis
VIENOTĪBAS Saldus nodaļas vadītājs
E-pasts: 
[email protected]

Dalies ar ziņu