Skip to main content

Vilka tikšanās ar jaunajiem Latvijas līderiem

Piektdien, 5. novembrī, finanšu ministrs Andris Vilks tikās ar Vislatvijas jauniešu projekta „Esi līderis!” parlamentāriešiem, lai pārrunātu valsts ekonomikas, izglītības, kā arī citu valstij svarīgu jomu attīstības perspektīvas.

„Mūsu valsts dārgums ir Latvijas kvalitatīvi izglītotā jaunatne, kas veicinās valsts konkurētspējas paaugstināšanu ne tikai Eiropas Savienībā, bet arī pasaules mērogā. Tāpēc valstij ilgtermiņā ir jārada visi priekšnoteikumi, lai sekmētu uz zināšanām balstīto mūsu tautsaimniecības izaugsmi. Augstu tehnoloģiju nozarēm būs noteicošā loma turpmākajā valsts ekonomikas attīstībā,” tiekoties ar jaunajiem līderiem, norādīja A. Vilks.

Diskutējot ar jauniešiem par valsts attīstības perspektīvām, ministrs arī izskaidroja 2011. gada valsts budžeta sagatavošanas mehānismus, kā arī tā pieņemšanas procesu. Ministrs arī skaidroja jauniešiem jautājumus par nodokļu politikas izmaiņām un valsts konkurētspējas palielināšanu.

Tikšanas noslēgumā, jaunieši atzinīgi novērtēja diskusijas loģisko un sistēmisko Latvijas valdības jautājumu risināšanas pieeju, kā arī novēlēja A.Vilkam kļūt par vienu no labākajiem Eiropas Savienības finanšu ministriem.

Par projektu:
Projekts „Esi līderis!” ir lielākais Vislatvijas jauniešu projekts, kura mērķis ir veicināt jauniešu konkurētspēju, tālredzīgi plānot personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas. Projektā „Esi līderis!” piedalās 69 dalībskolas no visiem Latvijas novadiem. 10 gadu laikā piedalījušies 11500 audzēkņi.

 

Informāciju sagatavoja:
Aleksis Jarockis
Komunikācijas nodaļas vadītāja vietnieks
[email protected]
Tālr. 67083994

Dalies ar ziņu