Skip to main content

Vilnis Ķirsis: tirgošanās ar amatiem un sadarbība ar Saskaņu pēc RD vēlēšanām nav pieļaujama

 

Pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) vadošo politiķu paziņojumiem medijos, ka pēc pašvaldību vēlēšanām iespējama sadarbība ar Saskaņu, partijas VIENOTĪBA Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis aicina koalīcijas partnerus ZZS un Nacionālo apvienību (NA) ar parakstiem apliecināt plānus par kopīgu darbu Rīgas domē un atteikties no Saskaņas atbalstīšanas.

Ķirsis uzskata, ka nav pieļaujama vēlētāju mānīšana, vārdos skandējot cīņu pret “savējo bīdīšanu amatos” pašvaldības kapitālsabiedrībās, korupciju Rīgas domē, bet slepus tirgojoties ar Saskaņu par kopīgu darbu pēc pašvaldību vēlēšanām.

"Apšaubīju informāciju, ka jau šobrīd notiek tirgošanās par amatiem pašvaldībā un ienesīgiem posteņiem domes pāraudzītajās iestādēs, taču pēc pēdējiem ZZS politiķu izteikumiem par iespējamu sadarbību ar Ušakova/Amerika bloku nākamajā Rīgas domes sasaukumā, šādas ziņas šķiet ļoti ticamas," stāsta Ķirsis.

"Ir aizdomas, ka, nodrošinot dažādu partiju vadošajiem politķiem naudīgus posteņus Rīgā, Saskaņa pērk atbalstu savai koalīcijai. Piemēram, Emīla Jakrina iecelšana ne tikai Rīgas domes Satiksmes departamenta vadībā, bet arī ļoti ienesīgā valdes locekļa amatā Rīgas satiksmē ir labs paraugs dažu partiju divkosībai attieksmē pret Ušakova vadīto Rīgas domi."

Pirmdien Ķirsis koalīcijas partneriem iesniegs memoranda projektu, kurā partijām piedāvāts vienoties par sadarbības principiem Rīgas domē un apliecināt, ka tās neatbalstīs Ušakova/Amerika koalīciju.

Dalies ar ziņu