Skip to main content

Piedāvājam koalīcijas partneriem sadarbības memorandā apliecināt apņemšanos RD neveidot koalīciju ar Saskaņu

Partijas VIENOTĪBA Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis šodien, 9.janvārī, piedāvājis valdību veidojošajām koalīcijas partijām – Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) un Nacionālajai apvienībai (NA) parakstīt memorandu par sadarbību Rīgas domē. Parakstot memorandu, partijas arī apliecinās, ka pēc Rīgas domes vēlēšanām tās neveidos koalīciju ar šobrīd Rīgā pie varas esošo Saskaņu.

Koalīcijas partneri pauduši atbalstu VIENOTĪBAS piedāvātajam sadarbības memorandam, un partiju vārdā to iecerējuši parakstīt gan to vadītāji, gan izvirzītie Rīgas mēra amata kandidāti

Rīga ir ne vien mūsu valsts galvaspilsēta – tas ir arī Latvijas ekonomisko un sabiedrisko notikumu centrs. Šobrīd Rīgā īstenotā politika nav vērsta ne uz pilsētas attīstību, ne tās iedzīvotāju labklājības veicināšanu. Šāda saimniekošana galvaspilsētā mums ir nepieņemama, un mūsu kopīga apņemšanās ir pierādīt, ka pozitīvas pārmaiņas Rīgā ir iespējamas. Esmu pārliecināts, ka sadarbojoties varam saņemt rīdzinieku vairākuma atbalstu jaunai pārvaldībai Rīgā, norāda Ķirsis.

Partiju vienošanās paredz saskaņot un koordinēt partiju aktivitātes priekšvēlēšanu posmā, savukārt pēc vēlēšanām izveidot koalīciju, kurā trīs partijas atbildību par pārvaldību galvaspilsētā uzņemtos solidāri un proporcionāli vēlēšanu rezultātiem, par citu politisko spēku iesaisti Rīgas domes koalīcijā vienojoties pēc vienprātības principa, vienlaikus paredzot neveidot koalīciju ar partiju “Saskaņa”.

Dalies ar ziņu