Skip to main content

VJO ievēlēta jauna valde

Šo sestdien, 10. novembrī, uz kārtējo kopsapulci sanāca politiskās partijas „VIENOTĪBA” Jaunatnes organizācija (VJO), pulcējot vairāk kā 50  VJO biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Kopsapulcē tika ievēlēta jauna VJO valde un priekšsēdētāja, kā arī ar partijas vadību tika diskutēts par partijas gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, un citām aktualitātē.

Par VJO valdes priekšsēdētāju tika ievēlēta Linda Medene, kura iepriekš darbojās kā līdzšinējā VJO priekšsēdētāja Ivara Bandoņa vietniece. Kopā ar L. Medeni jaunajā valdē darbosies Andris Bačkurs, Kristaps Purvinskis, Krišjānis Bušs, Līga Strazdiņa, Elīna Feldberga, Viktorija Graudiņa, Edgars Ikstens un Kaspars Pauniņš.

VJO ētikas komisijā ievēlēti: Gatis Liepiņš, Alma Eihentāle, Miks Užāns, Ilze Štāle un Andris Ārgalis.

Kopsapulcē ar uzrunām piedalījās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Eiropas Parlamenta deputāti Inese Vaidere un Kārlis Šadurskis, Saeimas deputāti Edvards Smiltēns un Lolita Čigāne, partijas valdes locekļi Sarmīte Ēlerte un Karīna Korna, kā arī partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars.

VJO tika dibināta 2011. gada 11. novembrī, apvienojot partiju „Pilsoniskā savienība”, „Jaunais laiks” un „Sabiedrība Citai politikai” jaunatnes nodaļas. Šobrīd VJO ir septiņas reģionālās nodaļas Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā, Bauskā, Rīgā un Cēsīs un tajā ir vairāk kā 200 biedri.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Pastare
E-pasts: [email protected]
Tālr.: 26028074

Dalies ar ziņu