Skip to main content

VJO Jūrmalas nodaļa ievēl jaunu vadītāju

2013. gada 22. janvārī norisinājās VJO Jūrmalas nodaļa kopsapulce, kurā tika ievēlēta jauna vadītāja un vadītājas vietniece. Par jauno vadītāju tika ievēlēta Ilze Štāle un par tās vietnieci – Simona Garkule.

VJO Jūrmalas nodaļas kopsapulce norisinājās PP „Vienotība” Jūrmalas atvērtajā birojā, Raiņa ielā 97 – 33. Kopsapulci atklāja un vadīja nu jau bijušais nodaļas vadītājs, kā arī bijis VJO valdes loceklis, Kristians Avotiņš.

Uz vadītāja amatu tika izvirzīta Ilze Štāle, kura pašreiz ir VJO ētikas komisijas locekle, iepriekš bija arī VJO valdes locekle, un ievēlēta ar 10 balsīm PAR un 1 PRET. Uz vadītāja vietnieka amatu tika izvirzīta Simona Garkule, kura nodaļai ir pievienojusies pavisam nesen, kā arī aktīvi darbojas partijas atvērtajā birojā, un ievēlēta ar 8 balsīm PAR un 3 PRET.

Kamēr tika skaitītas balsis, uzrunas teica viesi – Jūrmalas domes deputāte un Jūrmalas nodaļas jauniešu atbalstīja Iveta Blaua, bijušais VJO vadītājs Ivars Bandonis, nodaļas izveidotāja un atbalstītāja Karina Palkova, nodaļas jauniešu atbalstītājs Jānis Skutelis. Uz kopsapulci bija ieradusies arī VJO tagadējā vadītāja Linda Medene, kā arī vēl citi pārstāvji no VJO valdes.

Tika izklāstīti gan nākotnes plāni, gan veikts atskats uz padarīto. Tuvākais pasākums, kas tiek plānots, ir 12. februrārī plkst. 17:00 „Ieskandinām mīlestības svētkus”, nākamais lielāks pasākums, kas tik rīkots, būs labdarības akcija. Protams, tiks domāts par jauniešu piesaisti un pašvaldību vēlēšanām. Līdz šim, no VJO Jūrmalas nodaļas VJO valdē ir bijuši 2 cilvēki, bijusi pirmā VJO Reģionālas padomes vadošā nodaļa, tika noorganizēta VJO reģionālā konference Jūrmalā, piedalīšanās sporta spēlēs un citās reģionālajās konferencēs, tika organizēts futbola turnīrs, spēļu vakars, kā arī tagad tika rīkoti dažādi pasākumi atklātajā birojā, kā, piemēram, ziemassvētku luga, filmu vakars, u.c.

VJO Jūrmalas nodaļa ir pirmā VJO izveidotā reģionālā nodaļa, kura pastāv kopš 2010. gada 28. maija.

Foto no kopsapulces

Informāciju sagatavoja:
Austra Jātniece
VIENOTĪBAS Jūrmalas VJO nodaļas pārstāve

Dalies ar ziņu