Skip to main content

VJO kopsapulcē ievēl jaunu priekšsēdētāju, valdi un pieņem nolikumu

2021. gada 16. janvārī norisinājās Vienotības Jaunatnes organizācijas (VJO) biedru kopsapulce, kuras laikā tika pieņemts jaunais organizācijas nolikums, kā arī tika rīkotas valdes priekšsēdētāja un valdes vēlēšanas.

Par VJO valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Dāvis Mārtiņš Daugavietis, kurš ir partijas “Jaunās Vienotība” biedrs un jau vairākus gadus aktīvi darbojas politikā. Tāpat Daugavietis ir “Latvijas Futbola arodbiedrība” līdzdibinātājs un valdes loceklis.

Par VJO valdes locekļiem ievēlēti Andis Bāliņš, Anete Biķe, Ričards Aksels Ozoliņš, Elīna Ieva Smule, Elīna Smetaņina un Aleksandrs Mironovs.

Daugavietis pauž gatavību atjaunot VJO kā spēcīgu jaunatnes organizāciju, kurā jaunieši pilnveido sevi, pauž viedokli un diskutē par politiski svarīgiem jautājumiem. Vienlaikus VJO ir jābūt platformai, kurā jaunieši iegūst nozīmīgu pieredzi, lai kļūtu par nākotnes politiķiem un veiktu dabisko paaudžu nomaiņu partijā.

Politiskās partijas VIENOTĪBA Jaunatnes organizācija (VJO) ir dibināta 2011. gada 11. novembrī. Vienotības Jaunatnes organizācijas mērķis ir sekmēt jaunas un kompetentas politiķu paaudzes veidošanos, kuri pārstāvēs Latvijas un tās sabiedrības intereses, balstoties uz demokrātiskām vērtībām, tiesiskumu, solidaritāti un eiropeisko identitāti.

Informāciju sagatavoja:
Vienotības Jaunatnes organizācija
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu