Skip to main content

VJO tiekas ar sadarbības partneriem Stokholmā

No 30.aprīļa līdz 3.maijam VJO pārstāvji pavadīja 3 dienas kopā ar politiskajām jauniešu organizācijām no Zviedrijas un Vācijas – Vācijas Kristīgo demokrātu apvienības jauniešiem un zviedru Moderata jaunatni Konrāda Adenauera fonda organizētā seminārā Stokholmā.

Tikšanās mērķis bija pieredzes apmaiņa par jauniešu politisko organizāciju darbību katrā valstī, kā arī sīkākas izpratnes veidošana par šo trīs Baltijas reģiona valstu politiku un vēlēšanu pieredzi. Semināra aktīvā daļa sākās jau pa ceļam uz Stokholmu, organizāciju pārstāvjiem prezentējot savas organizācijas un stāstot par to attīstību, minot arī nozīmīgākos izaicinājumus.

Jaunieši bija ieinteresēti uzzināt pēc iespējas vairāk par pārējām sadraudzības organizācijām un to darbību, ka diskusijas un viedokļu apmaiņas izvērtās pat plašākas nekā programmā paredzēts un tika turpinātas arī neformālā gaisotnē. Sasniedzot semināra galamērķi – Stokholmu, jaunieši devās apmeklēt Zviedrijas parlamentu.

Pēc iespaidīgā parlamenta apmeklējuma kāds brīdis tika atvēlēts arī pastaigai pa Stokholmu, lai pēc tam tiktos ar Moderata jauniešu kampaņas vadītāju, kurš dalījās pieredzē par pagājušo vēlēšanu kampaņu un izmantotajām metodēm vēlētāju sasniegšanai.

Informāciju sagatavoja:
Dace Šļare

Dalies ar ziņu