Skip to main content

VJO Vasaras akadēmija 2012 tuvojas!

Godātie biedri, draugi un interesenti!

Šī gada 27., 28. un 29.jūlijā Kandavā, lauku teritorijā “Ružas” (karti skat. šeit, streetview) norisināsies pirmā Vienotības Jaunatnes organizācijas vasaras akadēmija.

Pasākuma programma ir veidota, lai padomātu par tādām dalībnieku interesēm kā sports, politika, mediji un pat teātris, lai katrs iemācītos ko jaunu, paplašinātu savu redzes loku, dalītos savā redzējumā ar domubiedriem un, protams, vienkārši labi pavadītu laiku un iegūtu jaunus draugus. Visa pasākuma laikā būs iespējams tikties un mācīties no vadošajiem Latvijas politiķiem un dažādu jomu ekspertiem.

Nokļūšana: Lai nokļūtu līdz Vasaras akadēmijas norises vietai, tiks organizēti autobusi maršrutā Rīga – Kandava.
Kas jāņem līdzi: Dalībniekiem nepieciešams līdzi ņemt pašiem savas teltis, guļampiederumus un higiēnas piederumus, viss pārējais tiek nodrošināts.

Ierodoties Vasaras akadēmijas norises vietā, visi dalībnieki reģistrējas un parakstās par drošības noteikumu ievērošanu. Tālāk pēc nejaušības principa tiks sajaukti komandās, un kā pirmais pārbaudījums būs orientēšanās – nakts trase. Tiek aizvadītas divas intensīvu mācību, sporta un atpūtas pilnas dienas, akadēmijas dalībniekiem tiek nodrošināta ēdināšana, dzīvošana un nokļūšana uz norises vietu. Pasākums noslēdzas ar apbalvošanu, dalības sertifikātu izsniegšanu un balli 29. jūlijā, kurā uzstāsies Nikolajs Puzikovs ar grupu. Izbraukšana no viesu nama pirmdienas rītā ar autobusiem sākot no 8.00.

Ar pasākuma programmu vari iepazīties šeit! Lai piedalītos VJO Vasaras akadēmijā 2012, nepieciešams līdz 23. jūlijam aizpildīt reģistrācijas anketu!

Dalības maksa: Ls 5 jāiemaksā politiskās partijas “VIENOTĪBA” kontā: reģ. nr. 40008185924, konta nr. LV25HABA0551032293486 līdz 27. jūlijam maksājuma uzdevumā norādot “VJO vasaras akadēmijai”! 

Turpmāka informācija tiks precizēta!

Vairāk informācijas un atbildes uz taviem jautājumiem:
Liene Sandalāne ([email protected])
Linda Medene ([email protected])
Ivars Bandonis ([email protected])

Uz tikšanos šīs vasaras labākajā nedēļas nogalē Kandavā!

Dalies ar ziņu