Skip to main content

Āboltiņa: Brigmaņa kunga vietā būtu piesardzīga un atturētos no derībām par VIENOTĪBAS likteni, citādi viņam nāksies zaudēt un apēst „Lemberga hūti”

Politisko partiju apvienība VIENOTĪBA ir tikai sākums valstiski domājošu politisko spēku konsolidācijas procesam, kas turpināsies arī pēc 10. Saeimas vēlēšanām, norāda partijas Jaunais laiks valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

„Jaunais laiks, Pilsoniskā savienība un Sabiedrība citai politikai bija pirmie, kas, izprotot sabiedrības pieprasījumu, aizsāka vērtībās balstītu politisko spēku konsolidāciju. Kopš brīža, kad paziņojām par VIENOTĪBAS ideju, mūs pavadījuši skeptiķi un nelabvēļi, vienmēr gatavi lēkt kājās un saukt – jums nekas neizdosies. Un tomēr šajā laikā esam spējuši radīt komandu, kas apvieno gan politiķus, gan pilsoniskās sabiedrības un nevalstisko organizāciju pārstāvjus. Šis ir tikai sākums. Esmu pārliecināta, ka nākotnē VIENOTĪBA kļūs par stabilu pamatu turpmākai, plašai politisko spēku un sabiedrības konsolidācijai,” norāda Āboltiņa.

VIENOTĪBAS ideja ir apvienot politiskos spēkus, kuru uzskati un redzējums par Latvijas attīstību saskan. VIENOTĪBAS uzstādījums vienmēr bijis strādāt kopā, nevis kalkulēt, kā, sametoties kopā, iekļūt Saeimā, kas kā jauna tendence iezīmējas citu politisko spēku darbībās.

Arī Brigmaņa kunga vietā būtu piesardzīga un atturētos jelkādām derībām par VIENOTĪBAS likteni, citādi viņam nāksies samierināties ar zaudējumu un apēst „Lemberga hūti”, norāda Āboltiņa.

Papildus informācija:
Laila Timrota
frakcijas Jaunais laiks sabiedrisko attiecību konsultante
67087224, 29373547
[email protected] 

Dalies ar ziņu