Skip to main content

Aizsardzības ministrs uzturēsies darba vizītē Vācijā

No 30. marta līdz 2. aprīlim aizsardzības ministrs Artis Pabriks darba vizītē uzturēsies Vācijas Federatīvajā Republikā (VFR).

Vizītes laikā A.Pabriks tiksies ar VFR aizsardzības ministru Dr. Tomasu de Mezjēru (Thomas de Maiziere), Aizsardzības ministrijas parlamentāro sekretāru Kristianu Šmitu (Christian Schmidt) un citām aizsardzības nozares amatpersonām.

Brēmenē aizsardzības ministrs apmeklēs kuģu būves rūpnīcu "Abeking&Rasmussen", kurā ir pabeigti patruļkuģa „Skrunda” būvniecības darbi. „Skrunda” būvniecība tika sākta 2009. gada rudenī un tas ir pirmais no pieciem Jūras spēku flotiles vajadzībām paredzētajiem patruļkuģiem. Jaunie kuģi veiks ne tikai patrulēšanas un glābšanas darbus, bet tos varēs aprīkot arī ar naftas savākšanas un mīnu meklēšanas un iznīcināšanas iekārtām.

A. Pabriks piedalīsies arī Konrāda Adenauera fonda rīkotajā drošības jomas ekspertu un akadēmiķu diskusijā „Baltijas jūras reģiona drošības perspektīvas”, kā arī tiksies ar Latvijas goda konsulāta Minhenē pārstāvjiem.

Informāciju sagatavoja:
Vineta Kleine,
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente.
Tālr.: 67335062
 [email protected]

 

Dalies ar ziņu